We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

SÖYLEYİN ALLAH AŞKINA, NE YAPILMAK İSTENİYOR?

2 1 0
17.06.2019

Batı’nın çelik zırhına karşı iman dolu göğsümüzü siper ederek kazandığımız Çanakkale Savaşı, ardından işgal altındaki yurdumuz için canımızla, kanımızla yazdığımız bir Kurtuluş Savaşı… Ve kurduğumuz Cumhurbaşkanlığımızın forsundaki 16. Türk devleti olan “Türkiye Cumhuriyeti Devleti…”

100 yıl sonra Allah aşkına söyler misiniz bana nereye gidiyoruz; daha doğrusu nereye götürüyoruz devletimizi? Üç tarafı denizlerle bezeli cennet ülke Türkiye’mize ne yapılmak isteniyor? Her karış toprağı milletimizin asil kanı ile yoğrulu bu toprakların her türlü nimeti ile beslenenler size sesleniyorum milletimizi ve ülkemizi nereye götürüyorsunuz?

Dışarıda, içeride bu ülkenin, bu milletin her türlü değerini ayaklar altına alınmasını salt çıkar ve bazı kişilerin ikbaline bağladığımız için hataya mı düşüyoruz? Bir başka amaç mı var?

Akan iki acının, kanın ve gözyaşının hiç eksik olmadığı zor bir coğrafyada yaşıyoruz, yaşayacağız. Bu coğrafyada güçlü kalabilmenin tek yolu güçlü bir ordudur. Şimdi soruyorum; önlem alınmadığı için devletin içerisine sızan hainlerce başlatılan Ergenekon, Balyoz, Sarıkız ve benzeri operasyonlar… Sonra Türkiye Büyük Millet Meclisini bombalayacak kadar alçalan aynı hainlerin kurdukları tuzaklar… Ardından kapatılan askeri okullar… Türk ordusunun komuta kademesindeki generallere “eşek” benzetmesi ve bütün bunlarla birlikte Türk milletinin göz bebeği ordunun itibarsızlaştırması, aşağılanması ve yok etme planları…

Hukuk, adalet, insan hak ve özgürlükleri ile demokrasinin aşındırılması…“Devletin dini adalettir.”,........

© İstiklal