We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ÇEMBERDEKİLER

4 0 0
01.06.2022

Sizdeki enerjiyi farkında ya da değil bir şekilde tüketen insanlarla çevrili bir yaşamınız olabilir. Hatta zaman zaman tükenen enerjinizin varlığını onların sevgi gösterilerine bağladığınız da olabilir. Onlarla şarj edildiğini düşündüğünüz enerjinizin, zaman içinde çemberinizdeki insanların ilgilerinin başka yöne kayması sonucunda tükenmesine şahitlik edebilirsiniz. Bunlara izin vermemek için kendi enerji kaynağınızı kendiniz oluşturmalı, kendi varlığınızın ne kadar da mucizevi bir oluşumla taçlandığını, kendiniz olmanın ayrıcalığını fark etmelisiniz. Kısacası sizi siz yapan her şeyin, sizin tarafınızdan kabul gördükçe var olduğunu bilmelisiniz.

Asıl enerji kaynağının kendi benliğiniz olduğunu aklınızdan çıkarmadan; doğaya, evrene, değişen düzene ve gelip geçen ömre karşı inancınızı daima sağlam tutmalısınız.
Değer gördüğünüzde kendi değerinizin farkında olduğunuzu hissettiren o varoluş direnci, aynı insanlarla çevrili yaşamınızda, kendinizi değersiz hissedeceğiniz bir döngüye denk geldiyse bunun sizinle bağlantılı olduğunu düşünmeden evvel, onların neden sizin etrafınızda olduğunun ayırımına varmanız da oldukça önemli.

Düşünme vakti gelip çatmıştır artık! “Daha önce böyleyken, neden şimdi böyle oldu?” sorusunun cevabı yine sizin akli düzeninizle aydınlanarak açık bir gerçeğe dönüşecek. Peki, bunu sorgulamaya hazır mısınız?

Siz kendi etrafınızdaki insanlara, kendinize değer verdiğiniz müddetçe değer verebilirsiniz. Bu değeri fark........

© İleri


Get it on Google Play