We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

BAHÇE MAHMURELERİNE

10 0 0
15.04.2022

Baharın ‘git-gel’lerine alışmaya çalıştığımız şu dönem, evde biriken işlere, bağ, bahçe, balkon düzenlemelerine, ardiye, kiler temizliklerine ayrı bir heves ettiriyor.

Günlük rutinlerden sıyrılıp, yenilenme sürecini başlatmak isteyen ruhumuz, biraz ferahlık, biraz güneş, biraz bahar kokusunu yaşam alanlarımıza çekmek istiyor.

Stresi azaltacak, duyularımızı harekete geçirecek, kültürel moda ritüelini kendi sanatsal yaklaşımımızla bütünleştirecek alanlar yaratma isteği tüm benliğimizi sarıyor.

Her fırsatta, şu balkona bir el atayım, bahçeyi düzenleyeyim, çiçek dikeyim, saksı, vazo, kuşlara şurası, balıklara burası diyenler iş başına…

Haydi şimdi!
Kendinizi mutlu hissettirecek temizlik kokusunu, bahar coşkusunu, kazanılan içsel huzuru evlere taşımak ve etrafına yansıtmak isteyen Mahmureler hazır mıyız?
Bir modaillüstratörü olarak modanın bir sanat olduğunu düşünürüm. Tabii herkes aynı fikirde olmayabilir, o sebeple moda kültürüne giriş yaparak sizleri sıkmayacağım.
İstiyorum ki modayla uzaktan yakından ilgisi olmasa dahi, huzur ortamı yaratmak isteyen tüm ruhların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayayım.

DEKORASYON ÖNERİLERİ
Ufak tefek dekorasyon önerileri ile bahçe ve balkonlarınızı yeni yaşam alanınız haline getirin ve kendinize özel bir köşe oluşturun. Sizi mutlu eden o köşede doğanın uyandıran yüksek enerjisini içinize çekin. Her solukta ‘yeni bir ben’ anlayışı ile nefes alın.

Renk Terapisi
Renklerin enerjisine çok inanırım. Sarının ısrarlı tutumuherkese göre değişkenlik........

© İleri


Get it on Google Play