We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Mars Balık burcunda: Düş dokumacısı

4 0 0
16.04.2022

Mars Balık burcunda: Düş dokumacısı

15 Nisan - 25 Mayıs Tarihleri arasında transit Mars balık burcunda ilerleyecek.

Mars hareket enerjisidir ve birleştiği burcun temsil ettiği konuları harekete geçirir. Balık burcu zodyakın doğal şifacısı ve psişiği olduğu için, mental spiritüel ve fiziksel olarak iyileşme arayışını uyaran/destekleyen bir unsurdur.


Mars ateşin üstündeki bir kazana benzer. Balık transitinde simya, kimya, duygular, arzular, geçmiş, gelecek, şimdi fokur fokur kaynar böylece iç dünyamızda ve ilişkilerimizde bizi dönüştüren bir iksir ortaya çıkar.


Yengeç, akrep ve balık burçları Mars transitinden en büyük faydayı görebilecekken, ikizler, başak ve yay transit etkisiyle zorlanabilirler. Çünkü Balık duygusal davranışlar demek, bu burçlar kendilerini mantık ve duygu arasında mücadele ederken bulabilirler.


Sizden farklı inançlara fikirlere ya da siyasi görüşlere sahip olan kişilerle tartışacak zaman değil.


Balık burcunun su elementini simgeleyen doğasıyla ateş elementinin gururlu temsilci Mars birleştiğinde, olayları aşırı zorlamak yerine elinden gelenin en iyisini yaptıktan sonra, oluruna ya da akışına bırakmak iyi bir fikir.


Değişim dışarıdan gelen değil, içeride oluşarak dışarıyla buluşan bir enerjiye dönüşür. Mars Balık duygusal deneyimlere açlığın göstergesidir.

Mars balık burcuna ilerlediğinde empati duygusu da harekete geçer. Öfkenin direkt olarak yönlendirilmesi ya da bire bir çatışmalar/ yüzleşmeler beklenmez. Fakat Mars balıktayken duyguları dolaylı yoldan hatta gizemli yollarla ifade etme isteği artar.


Maddi değil de manevi kazanımların bizi daha çok tatmin edeceği bir zamandır. Herhangi bir konuda üretken ve kreatif olmaya ihtiyaç artar.


Örselenmiş, ötelenmiş, bir kenarda unutulmuş yetenekleriniz bu aşamada canlanabilir. Ağırlıklı olarak nostaljik filmler izlenebilir, dönem müzikleri kulağa daha hoş gelebilir. Dans edebiyat müzik ve şiirle ilgilenmek isteyebilirsiniz.........

© HTHayat


Get it on Google Play