We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Aslan Burcunda Yeniay: “Shine On You Crazy Diamond”

3 0 0
26.07.2022

Aslan Burcunda Yeniay: “Shine On You Crazy Diamond”

28 Temmuz günü saat 20.55’de 5 derece Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek.


Zodyak'ın Kalbi

Aslan burcu, yönetici gezegeni Güneş gibi her şeyin merkezini yani kalbini temsil eder. Toplumların, insanların, inançların, ülkelerin, kentlerin, kültürlerin merkezlerini ve yaşam kaynakları simgeleyen Aslan burcu, ruhumuzun vahşi bir orman gibi kalbimizden fışkırmaya hazır olduğu evreyi temsil eder. Aslan burcu yeniden bir araya gelmek ve kutlamalardır.


Aslan burcu zodyakın kalbidir. İçimizdeki çocuktur. Kalbimizle yaptığımız ve kalbimizi koyduğumuz şeylerdir. Neşenin, oyunların ve hazzın arayışıdır. Aslan sadakati, liderliği ve ruhun asil tutkularını simgeler.


Zodyakın her burcunun, bir madalyon gibi iki farklı yüzü vardır. Aslan burcu efor sarfetmeden parlamak anlamına gelse de, kişiler o kadar ben merkezli davranabilirler ki, bu durum gerçeklikten tamamen kopmalarına neden olabilir.

Aslan burcunun gölge tarafı narsizim, gurur ve fevri davranışlar olabilir.


Yeniay Evlerde

Aslan burcu haritanızın hangi astrolojik evinde bulunuyorsa yeniay bu evin kapsadığı konularda bir yenilenme ve parlama ihtiyacı getirebilir.


Örneğin 7. Evde gerçekleşecek yeniay kişinin özel ve sosyal ilişkileri dolayısıyla ön planda olmak isteyeceği anlamına gelirken, 10. Evdeki yeniay toplum içinde prestij kazanma ve insanlar tarafından onaylanma, beğenilme ihtiyacını gündeme getirebilir.


Eğer aslan burcunda yeniay 11. Evinizde gerçekleşecekse, ekip çalışmalarını, arkadaşlık ilişkilerini sabote eden bencil bir tutum yerine, yakınlık ve birliktelik duygusunu perçinleyecek davranışlarda bulunmak, yeni çevrelerle ilişki kurmak faydalı olabilir.


Yeniay haritası ve Önemli transitler

Jüpiter yeniay günü koç burcunda retro hareketine başlıyor. Güneş’in aslan burcunda ilerleyeceği ağustos ayı Jüpiter’den de destek alıyor. Yani ateş burçları için avantajlı bir dönem. Fakat Jüpiter’in sunduğu maddi manevi zenginlik fırsatını geçici heveslerle, ilgi düşkünlüğüyle, kumar merakıyla, bağımlılıklar ya da geçici değerlerin peşinde koşarak heba etmeyin.


Beklentilerinizi dile getirin, adil olun, kalbin zaferine ve daha iyi bir versiyonunuzu hayata geçirmeye odaklanın. Zira bu şansı bir daha 12 sene sonra bulacaksınız ve seneye Satürn balık dönemi başladığında bu kadar şanslı olmayabilirsiniz.


Yeniay haritasında Merkür ve Uranüs........

© HTHayat


Get it on Google Play