We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Akrep Burcunda Ay Tutulması: Bir korku filminde nasıl hayatta kalırsınız?

3 1 28
14.05.2022

Akrep Burcunda Ay Tutulması: Bir korku filminde nasıl hayatta kalırsınız?

16 Mayıs günü saat 07.14’te Akrep burcunum 25. Derecesindeki gerçekleşecek Ay tutulması dünyaya çok yakın bir pozisyonda gerçekleşeceği için Süper kanlı ay tutulması olarak isimlendirilir. Tutulmaların etkileri 10 gün öncesinden başlayabilir.


Astrolojideki tutulmalar, çoğu zaman ani ve öngörülemez değişimleri simgeledikleri için istikrarsız ve kaotik olarak tanınırlar.


Oldukça yoğun ve katartik bir tutulma deneyimi bizi bekliyor. Değişim dalgalarının sizi yıkamasına, arındırmasına izin verin fakat bu dalgaların içinde boğulmayın.


Ölüm korkusu, kaybetme korkusu veya başkaları tarafından kabul görmeme korkusu gibi duygular akrep burcunda Ay Tutulmasıyla ilgilidir. En ufacık sorunlar dahi ne yazık ki hayat memat meselesi haline gelebilir. Akrep dolunayı yıkıcı yönleriyle bir duygu fırtınasına benzer; bastırılan, saklı olan ve söylenmemiş şeyler fırtınada ortaya çıkarlar. Kendi şeytanlarımızla yüzleşiriz. Bütün ejderhalarımız serbest kalır! -Aman dikkat ejderhalarınıza ağızlık takın.


Ay tutulması haritasında Mars Neptün kavuşumu, Merkür retrosu, Venüs’ün zararlı olduğu yerde koç burcunda bulunması, tutulmanın Satürn’e kare açısı ve daha da kötüsü algol sabit yıldızıyla kavuşumu gerçekten de yılın belki de en karanlık dönemine işaret ediyor. Adeta bir korku filmi. Peki bir korku filminde nasıl hayatta kalırdınız?

Evin içinden tuhaf sesler mi duyuyorsunuz? Duymamış gibi davranın. Ormanın ortasında geceyarısı dışarıda bir şey mi unuttunuz bırakın kalsın? Hemen döneceğim deyip çıkanlardan genelde haber alınmıyor. Yatağın altına asla bakmayın! Arkanıza dönün çünkü korktuğunuz şey daima bakmadığınız yerdedir! Kaçmanız gerekebileceği için aracınızın çalıştığından mutlaka emin olun. Rahat ayakkabılar giyinin ve en önemlisi kıyafetinizi asla soyunmayın! :)Korku ve Sembolleri

Önce bütün korku ve gerilim filmlerinin aslında içimizde........

© HTHayat


Get it on Google Play