We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Türkiye sathına yayılmış milyonlarca Suriyeli Arap çapulcu ve teröristleri ile İBB seçimleri doğrudan ilişkilidir

2 3 0
08.06.2019

Öncelikle şunu belirtelim ki, 23 Haziran’da yapılacak İBB seçimi basit bir metropol yerel seçimi değil, doğrudan milli güvenliğimizi ilgilendiren bir Türkiye seçimidir, 17 yıldır ülkenin ve Türk ulusunun başına çöreklenmiş olan AKP ve onun tartışılmaz demir yumruk lideri Tayyip Erdoğan’ın güvenirliğinin oylanma seçimidir.

Dr. İbrahim ÖZDOĞAN H&H YORUM


Bunu çok iyi bilen Erdoğan 31 Mart’ta yapılan ve Ekrem İmamoğlu nezdinde Türk ulusunun kazandığı seçimi haksız bir şekilde yeniletme kararı vermiştir ama sonuç elbette değişmeyecek.
Türkiye’nin ve şanlı Türk ulusunun bu dönemde birçok milli güvenlik sorunu arasında en büyüğü Tayyip Erdoğan’ın uyguladığı ve bu yolla ülkenin 5 milyon Suriyeli Arap ve 1 milyonda Ortadoğulu işsiz güçsüz kriminal suçlara bulaşmış çapulcu ve aralarında terör eğitiminden geçmiş sayısını tam olarak bilmediğimiz on binlerce, belki yüz binlerce terörist tarafından işgal edilmiştir.
Bu nedenle Türkiye şu sıralar artan ivmelerle her an patlamaya hazır bombalar üzerindeoturmaktadır.
Bunu nereden bilmekteyiz?
Son zamanlarda Suriyeli vahşi çapulcuların sokak ve caddelerde sık sık Türklere bıçak ve satırlarla Türklere saldırılarından bilmekteyiz.
Öyle ki, cadde üzerinde bulunan dükkan ve mağazalara sığınan Türklerin peşinden bu genetiği bozuk canlılar ellerinde bıçak ve satırlarla girmekte ve bıraktıkları yarım kalan işlerini orada tamamlamaktadırlar.
Uygarlıktan uzak kalmış bu Suriyeli vahşi çapulcular zaman zaman da cadde ve sokaklara park etmiş olan arabaları saldırdıkları sopalarla toplu halde hasara uğratmaktadırlar.
Suriyeli Arap çapulcularının bu saldırılarının altında yatan 3 temel neden vardır.
Bunlardan biri uygarlıktan uzak vahşi bir yaşamdan geldikleri için bu şekilde kendilerinin olmayan bir şeyi zorla alacakları gen bozuklukları yanında zihinsel yapıları.
Bir diğeri Türkiye’de iyi kötü demokrasi eğitiminden geçmiş Türklerin uygar ve yasal davranışlarını Vahşi Arapların yanlış algılamayla onları korkak olarak nitelemeleri ve geldikleri 7-8 yıl içinde bu kanaate varmaları.
Üçüncüsü de artık Tayyip Erdoğan’ın kendilerinin özel koruyucu meleği olduğunu çok iyi bilmeleridir.
Maalesef ki, Suriyeliler ile Türkler arasında çıkan bu tür kavgalarda emniyette, adliye de genellikle bu çapulcuları kayırıyor.
Bunun tek bir nedeni var ve o da Tayyip Erdoğan’ın Arap sevdalılığına dayalı hışmına uğramak, sürgün veya görevden uzaklaştırılma korkusu.
Şimdi size bu konuda........

© Halkın Habercisi