We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Erdoğan FETÖ’nün siyasi ayağını cesaretle temizlemezse onlar kendisinin sonunu hazırlayacaklar

3 2 0
02.06.2019

Öncelikle şunu belirtelim ki Fetöcüler 20. Ve 21.yüzyılın en tehlikeli YecücMecücleri’dir.

Dr. İbrahim ÖZDOĞAN H&H YORUM


Dinsel bir tanımlamayı bilerek seçtim, zira işin tehlike boyutunu ancak bu şekilde anlatabilirim bu kültürle yetişip büyüyenlere.
Kur’an’da çok tehlikeli acaip bir kavim olarak anlatılır YecücMecüc ve Peygamber hadislerinde ise bunların detaylarından bahsedilir, ödinselyle ki, her dağın arkasından, her taşın altından ummadığın zamanda karşına çıkarlar toplumu bugünkü ifade ile kaosa, kargaşalığa sürüklerler.
Bunlar tabii ki dinsel metinlerde geçen ibarelerdir, inanıp inanmamama üstünde durmadan sadece metafor yapmak için kullandım.Hatta çok ilginç bir benzetme ile YecücMecüc denilen kavmin üzerine bir dağ kapatılmış, şimdi onlar dağı yok ederek yeryüzüne dağılmanın telaşı içinde bulunuyorlarmış ki orayı aşacaklarmış ve yeryüzünü fesata vereceklermiş.
İşte Fetöcüler aynen böyle durumdalar 15 Temmuz 2016’dan itibaren.
Ama unutmayalım ki Fetöcüler kaçıp gittikleri ülkelerde çağın koşullarına uygun olarak da sürekli taktik ve stratejik çalışma yapıyorlar.
Şunu unutmayalım ki Fetö terör örgütü taktik ve stratejik çalışmada tüm dünya ülkeleri arasında birinci durumdadır ve bürünmeyecekleri karakter ve kılık yoktur.
Puştlar o kadar bitirimdir ki, bugün Türk ordusunu ve Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkma noktasına getiren bunlardır, Fetö’nün tüm bu piçleridir.
Din perdesi ve ahlak abideliği kamuflajı ile her türlü yalanı söylerler, sahtekarlığı yaparlar, insanlara işlerine geldiği gibi iftira atarlar bu homoseksüel karakterli yaratıklar.
Bu Fetöcü ibneler Türk ordusunu yok etmek için yer altına daha yeni gömdükleri silahları askerler darbe yapacak diye kendi yargıçlarına generalleri tutuklattılar, hatta 26. Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ’u bile tutuklatıp uzun yıllar hapishanelerde yatırdılar.
Fetöcü polis ve polis şefleri de hakeza sorguladıkları........

© Halkın Habercisi