We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Erdoğan devlet yönetiminde köklü değişiklikler yaparak hem Türkiye’yi hem de kendini kurtarmalıdır

5 2 0
25.05.2019

Söze öncelikle Erdoğan’ın bir vasfını söyleyerek başlayalım ki, o da inandığı ve anladığı hatalarından vazgeçip yeni ufuklara yol açmasıdır.

Dr. İbrahim ÖZDOĞAN H&H YORUM


Şimdi burada eğri oturup doğru konuşacağız ve kendisi hakkında eleştirimizi asla gizlemeyeceğiz, çünkü münafık bir karakterimiz yok.
Beka meselesi dedikleri başta Türkiye sorunudur ve 82 milyon insanı doğrudan ilgilendirmektedir.
Bu bağlamda Erdoğan’ın hayat-memat meselesi ise en son sırada gelmektedir.
Bir defa şunu işin başında belirtelim ki, doğuştan getirdiği bir takım karakteristik özellikler bakımından Tayyip Erdoğan liderlik vasıflarına sahip bir siyasi duoyen olabilir ama hiç kusura bakmasın maalesef tarihsel arka bahçesi çok zengin olan koskoca Türkiye Cumhuriyeti’ni yönetme bilgi ve becerisinden epeyce uzak mesafededir.
Sorunun esas kaynağı buradadır ve bu itibarla Türkiye Cumhuriyeti tarihinde olur olmaz her konuda en fazla danışman çalıştıran başbakan ve cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmuştur.
Şimdi sazın bamteline vuralım.
Türkiye’yi ve Erdoğan’ı mahveden hiçbir naneden de anlamayan, işsiz güçsüz güruhun meydana getirdiği bu danışmanlar ordusudur.
Maalesef bu danışmanların çoğunun ne kadar ayarları bozuk çıkarcı insanlar olduklarını hep beraber yaşadık, yaşıyoruz.
Cumhurbaşkanlığı sarayına gittiğinizde her tarafının lüzumsuz heriflerden oluşan danışmanlardan kaynadığını elbet görürsünüz.
Bu çoğunun karakteri düşük danışman adlı işsiz güçsüz takımı Türkiye’nin ve Türk milletinin yüksek çıkarları için Tayyip Erdoğan’a bilgi ve rapor sunmuyor.
Bu çıkarcı takımı ne yapıyor biliyor musunuz?
Tayyip Erdoğan’ı konuşmaları ve düşünceleri açısından izlemeye alıyorlar, O’nun hoşlanacağı şekilde kendisine sahte bilgi sunuyorlar, çünkü aksi bir düşünce ileri sürdüklerinde en aşağılık şekilde haşat edileceklerini ve bu lüzumsuz işlerinden kovulacaklarını çok iyi biliyorlar.
Cumhurbaşkanlığı sarayında böyle kısır bir döngü hem Türkiye’yi, hem 82 milyon insanımızı, hem de Tayyip Erdoğan’ı işkence cenderesinin içne koyarak bugünkü vahim duruma getirmiştir ki, battığımız Suriye bataklığı ve ekonomik kriz sonucu nerede ise ilan edilmesi an meselesi olan moratoryum.
Erdoğan başbakanken önce danışman olan, sonra dışarıdan dışişleri bakanı yapılan, en sonunda da başbakan yapılan Ahmet Davutoğlu-ki, danışmanların en bilgilisiydi-Türkiye’yi Erdoğan’a verdiği sahte bilgilerle Suriye bataklığına batırmış adamdır.İyi işler yapmış gibi şimdi de parti kurmaya kalkıyor.
Örneğin, Erdoğan bu adama ve kendisini her konuda aldatan diğer danışmanlara inanmıştır, üzülerek söyleyeyim çünkü........

© Halkın Habercisi