We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

23 Haziran İBB seçimi Atatürkçü vatansever dürüstler ile Arapçı vatansız talancılar arasında yapılacaktır

8 2 0
14.06.2019

Makalenin başlığı aslında yazının içeriğini bir tümce halinde ifade ediyor ama biraz konuyu açmam gerekmektedir.

Dr. İbrahim ÖZDOĞAN H&H YORUM


Türkiye’de iki tür siyasetçi vardır.


Bunlardan biri aydınlıkçı, Atatürkçü, yenilikçi, bilimden yana, cumhuriyetçi ve demokratik davranışlar sergileyen gruptur ki, bunların tamamı milli değerleri savunan, kendi halkının çıkarlarını her şeyin ve her milletin üstünde tutan ödünsüz vatanseverlerdir.Bu vatansever grup vatanını kaybettiği zaman özgülüğünü, namusunu ve şerefini de kaybettiğini kabul eder ki doğrusu da budur.


Diğer siyasetçi türü akıl dışı Ortaçağ Arap masalları ile ülkeyi yönetmek isteyen karşıdevrimci güruhtur ki bunların hepsi vatan duygularını beyinlerinden sıyırıp atmış olan vatansızlardır.Bu güruh seccademi serip namazımı kılığım her yer benim vatanımdır zihniyetine sahiptir.


Bu iki siyasetçi karakterinin ayrıştığı önemli noktalardan biri de aydınlıkçı, Atatürkçü vatansever grubun çok dürüst olmasına rağmen, Arapçı vatansızlar güruhunun eline geçirdiği fırsatlarla talancılık yapmasıdır.


Şimdi gelin makalenin başlığında ifade edilen anlamı irdeleyelim.


25yıldır İstanbul, 17 yıldan beri de ülke geneli Arapçı vatansız talancı güruh tarafından yönetilmektedir.


Bu süre içerisinde milletin ve devletin malının nasıl talan edildiğine, ülkemizin 6 milyon Suriyeli Arap ve Ortadoğu çapulcuları tarafından nasıl işgal ettirildiğine hep birlikte tanık olduk ki bunların tamamı siyasal İslam dedikleri talancılık uygulamalarıdır.


Siyasal İslam bir Ortaçağ Arap sosyal yaşam tarzından başka bir şey değildir.


Arap talancı zihniyeti Allan ve Peygamber emri yutturmacası ile İslam diye kitlelere dayatılmıştır.


Ganimet, cariye kavramları İslam öncesi Arap yaşam tarzlarını ifade eder ve Arap kabileleri arasında yapılan savaşlarda birbirlerinin mallarını talan ettikleri zaman bunun adına ‘’ganimet’’, karılarını, kızlarını kaçırıp talan ettikleri zaman da bunun adına ‘’cariye’’ derlerdi ki, İslam’dan sonra bu kavramlar dinbazlar tarafından dinin içine sokuşturulmuş ve cihat adına yapılan savaşlarda talan ettikleri malları ‘’ganimet’’ olarak, yine düşmanın talan ettikleri karılarını, kızlarını ‘’cariye’’ olarak nitelemişlerdir.


Arapların bu Ortaçağ sosyal yaşamı tarihler boyu İslam diye uygulanmış ve her tarafta talancılık bir toplumsal afet haline gelmiş, Müslüman olan diğer milletlere de bu illet........

© Halkın Habercisi