We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ABD VE SİYONİZME KARŞI TEKVUCUD DURUŞ GEREK..

10 0 0
10.01.2019

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton'ın temasları sonrasında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu "ABD'de farklı kurumlardan farklı sesler geliyor" dedi. Doğru. Neden peki? Çünkü bizi oyalamaya ve kaos oluşturdukları sınırlarımızda vekalet savaşları için kendi unsurlarını güçlendirmeye ve kurumlar oluşturmaya devam ediyorlar.

30 yıl önce Selefilik mi vardı? İslamcı! Terör örgütleri mi vardı? Şimdi neden var? Afganistan’daki kontrolsüz bölgede İngiltere ve ABD’li sahte din adamları terörist yetiştiriyor olabilir mi?

FETÖ.. Danışman diyor ki; “Ordu 15 Temmuz’da anayasanın kendisine verdiği sorumluluk gereği, seküler bir darbe yaptı. Yoksa Erdoğan bu bölgedeki kaosu artıracak. Darbe yapan generaller kendi döneminde yükselen generaller. Ordu bu hassasiyetini korursa, Erdoğan giderse hiç üzülmem. Çünkü müttefik ve dost değil.” diyor. Hedefteki insan ortada. Bizim siyasi ve bürokrasimizin sırtına bindiği adam.. Cumhurbaşkanımız.

Aynı adam devam ediyor. "ABD askerleri, Suriye'nin kuzeyindeki Kürtleri korumaya yönelik bir anlaşma olmadan çekilmeyecek." Bakar mısınız? Kürtleri Türkiye’den koruyacak. Ulan namussuz, Kürtler Türkiye’nin kurucusu. Kimsin sen, kardeşi kardeşten koruyorsun?

Bu arada Evanjelizm, Büyük İsrail için var gücüyle çalışıyor. Bu büyük oyunun parçaları İslamcı! sıfatlı........

© Habervaktim