We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Neden bu kadar korkuyorlar

73 4 0
28.06.2022

Biliyorsunuz, dünyayı yöneten gizli bir örgüt var ve ağı gündelik hayatımıza kadar uzanıyor. İçlerinde Clinton çiftinin, Bill Gates’in, başta George Soros olmak üzere birtakım zengin Yahudilerin olduğu bu örgüt ya da son yıllarda İngilizcede yaygın olarak kullanılan adıyla “cabbal” gerektiğinde mobilyaların içine çocukları saklayıp insan ticareti yapıyor, gerektiğinde operasyonu pizzacının bodrum katından yönetiyor. Her sene oturup hangi hastalığın moda olacağına karar veriyorlar, daha sonra da içlerine çip taktıkları aşıları vücudumuza enjekte edip bizi kontrol altında tutuyorlar. Dünyada neden pandemiyle birlikte çip yokluğu başladı zannediyorsunuz?

Modadan televizyona örgütün elemanları her yeri ele geçirmiş durumda. Bazen operasyon hiç beklemediğimiz şekillerde yapılıyor. 90’larda Dior’un başına gelen Hedi Slimane soyadının hakkını verircesine slim/dar kalıplardan oluşan bir koleksiyon çıkardı. “Skinny” kot pantolonları da gardıroba yerleştiren Slimane aslında örgüt görevlisiydi ve amacı erkeklerin genital bölgesini sıkıştırıp üremelerini engellemekti. Sertleşme ilaçlarının 20’li 30’lu yaşlardaki erkeklerde neden yaygın olarak kullanılmaya başladığını merak ediyorsanız dar pantolonlarınızı yakın. Aynı operasyon kadınlara da yapıldı ve sıfır bedeni yüceltip rahimi hedef alan giysiler doğurganlık oranlarını azalttı.

ÖRGÜTÜN BİR NUMARASI

İnsan ticareti, pedofili, beyin nakli, genetik mutasyon gibi işlerle ilgili örgütün elemanlarından Jeffrey Epstein bütün sırları deşifre etmeye çalışıyordu ama önü kesildi. Yüce lider Donald Trump hepsinin sonunu getirecekti ama kaybettiği seçimi kazanmış olmasına rağmen koltuk ona verilmedi.

Bildiğimiz tek şey örgütün bir numarasının o olmadığı yönünde. Soros’un da üzerinde bir güç var. Bizdeki Ergenekon örgütünün bir numarası—sarışın, mavi gözlü, Selanik doğumlu?—gibi dünyayı yöneten bu gizli gücün de tepesinde birisi var ama güvenlik nedeniyle ismi açıklamıyor. Örgüt hala çok güçlü, her an onu da ortadan kaldırabilir. Bakın dijital para birimleri nasıl tepetaklak oldu. İşte bunların hepsi “cabbal.”

Aslında son umut Elon Musk’tı ama o da galiba örgüt tarafından sindirildi, artık onlara hizmet ediyor. En son kızının trans olması bütün dünyayı eşcinsel yapmaya ant içmiş örgütün düpedüz operasyonu kokuyor. Adamı sindirmek için kızını ele geçirdiler ve dönüştürdüler. Yıllardır gıdalarla oynayan, tohumları değiştiren, GDO’lu yiyecekleri pompalayan örgüt ve bizzat Soros’un da müdahalesiyle bütün dünyayı eşcinsel yapmaya çalışıyor sonuçta, biliyoruz. Netflix'te yayınlanan dizilerde subliminal mesajlarla hepimiz LGBT diye bir şeye alıştırıyorlar, beynimiz yıkanıyor, marketten aldığımız gıdaları televizyonun önünde tüketirken yavaş yavaş hipnotize oluyoruz ve hızla eşcinselleşiyoruz.

“Twitre” üzerinden........

© Habertürk


Get it on Google Play