We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Latin aromalı Madonna

7 0 0
25.04.2019


Madonna’nın Maluma ile düet yapacağı haberleri çıktığından beri parmaklarımı kilitleyip “İnşallah bu sefer de Reggaeton yapmamıştır” diye içimden defalarca tekrarladığım doğru.
84’de “Into The Groove” ile groove’a yönlendiren 90’da “Vogue”a davet eden, 98’de William Orbit’le buluşup milyonlarca popçuyu elektronik müzikle tanıştıran kadın, sonrasında 2000’de “Music” ile boogie woogie yapmaya çağırdığında hiç tereddüt etmeden gitmiştik sonuçta. Ama küresel gidişatı takip edip yükselen değerin yanında yerini alma konusunda uzman olan Madonna’nın bu sefer de pop dünyasındaki ağırlığı giderek artan latin kıyılarında gezmeye başlayacağı kimsenin aklına gelmezdi. Adını ekselanslarının postunda gördükten sonra hayatıma giren Maluma 40 milyonluk Instagram takipçisi oluşturacak kadar ünlü biriyken sarışın ihtirasın bir kez daha kabuk değiştirmesi için gerekli her türlü donanıma sahip.

Madame X adlı albümden alınan ilk şarkı Medelline, La Isla Bonita gibi latin ezgili bir hit sahibinin üzerinde eğreti durmadı normal olarak. Şarkının açılışında 17 yaşına geri döndüğünü söylerken sadece kendini değil bizi de o çağlara çekti ve yıllar sonra MTV’nin başına geçmemize sebep oldu. Dün gece yarım saatlik bir program dahilinde yeni klibini tanıtan Madonna, Maluma ile evlenip muradına erdiği Medelline’i ortalığa saldı. Böylece Maluma ile birlikte reggaeton sularına girmesini aynı hevesle karşılamayan eski fan grubu kraliçelerinin bu mutlu gününe coşkuya........

© Habertürk