We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

beIN Sports’dan kendi kalemize gol!

9 6 1
07.08.2020

Türkiye’nin, Türk futbolunun 185 milyon abonesi olan bir dijital platformda 3-5 dakikalık tanıtımını yapmak için kaç para harcamak gerekir acaba?
Türkiye Futbol Federasyonu’nun takımların harcama limitleriyle uğraşmaktan böyle bir konuyu düşünmeye, böyle bir tanıtım için çalışma yapmaya pek vakti olmuyor galiba!
Dün PSG, Arsenal, Real Madrid, Liverpool ve Fenerbahçe gibi devlerde futbol oynamış Fransız yıldız Nicolas Anelka üzerine çekilmiş ‘Anelka: Misunderstood’ belgeselini Netflix’te izlerken bunun düşündüm.
Liverpool’da, Real Madrid’de Arsenal’de geçirdiği günler o günlere ait görüntülerle anlatılırken Anelka’nın Fenerbahçe ve Türkiye günleri 45 saniyeye sıkıştırılmış transferi sonrası uçaktan inişi, havaalanında sarı-lacivertli taraftarların karşılaması, Fenerbahçe Sportif Direktörü Volkan Ballı'nın sözleri, birkaç fotoğraf ve “Real Madrid ve İspanya’da yaşadıklarıma benziyordu” cümlesinden ibaretti.


F.BAHÇE FORMALI ANELKA GÖRÜNTÜSÜNE FAHİŞ FİYAT


Belgeselin yönetmeni Éric Hannezo, sarı-lacivertli kulübe gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolculardan biri olan Anelka’yı sanki Fenerbahçe’ye ‘geçerken uğramış’ gibi gösterip geçmesi tuhaftı.
Bu tuhaflığın nedeni bugün ortaya çıktı!
Anelka’nın Fenerbahçe’de oynadığı dönemdeki görüntülerin sahibi beIN Sports belgeselin yapımcılarına görüntü vermediği için ünlü yıldızın sarı-lacivert formalı yılları birkaç fotoğrafla........

© Habertürk


Get it on Google Play