We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Büyük Düşünceye Projesi Yolda Mı?

3 0 3
07.05.2021

Birileri resmen bize psikologluk yapıyor. Hadi evladım 20 li yaşlarını hatırla diyerek, başladılar bu işe keza çoktan televizyon dizileri bağladı zaten bağlayacağı yere. Televizyon da her dizide bir psikolog ve ona hizmet eden hastalarla dolup taştı. Hangi kanalı açsam tablo değişmiyor.

İnsana huzur veren işte bizi anlatıyor nede güzel bir diziymiş dediğim nadir dizi ve fimler gösterimde. Yarışmalar da kavgalar, dizilerde şiddet kim kime hizmet ediyor anlamış değilim. Sosyal paylaşım sitelerinde bir akım çıktı mı bir delinin kuyuya taş atması yeterli oluyor. Nitekim bu atılan taş gereksiz bir taşsa tamam. Hadi yardımlaşalım, hadi bir aileye iyilik yapalım desek. Sayılar azılacak şüpheler çoğalacak. Ya bizi kandırıyorlarsa diyecek içlerinden biri bir diğeri diyecek aman sende boşver insanlar sahtekâr olmuş diyecek. Engellere engel olmaktan öteye gitmeyecek bir durum halini alır.

Neden 20’li yaşlar diye aklıma sorular dolanmadı değil. İçinde bulunduğumuz durumu da göz ardı etmedim belki daha bir şüphelere şüphe kattım. Dünya da neler olmuyor ki biz uyurken. Kanunen insan DNA’sına müdahale etmek yasaklanmıştır. Nitekim yasak olan bir olayı........

© Habername


Get it on Google Play