We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Hayat Akademisinde Sevgi

2 1 8
14.01.2021

Merhabalar Hayattaki Akademisi'ndeki öğrencilik hiçbir zaman bitmez. Sürekli yaşam basamaklarını çıkmak durumundayız ve son anımıza kadar bu yolculuk devam eder. İşte burada devreye giren ve önemli olan şey ise yolculuk boyunca aldığımız derslerdir.

Ne öğrendiğimiz nasıl yaşadığımız nelerden Coşku hissettiğimiz ya da nelerin korkusu, kaygısı ve sorunlarını yaşadığımız oldukça önemlidir.
Korkulu, kaygılı, sorunlu yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi bilenlerdenim. Yaşam her şeye rağmen tüm hızıyla akmaya devam ediyor. Bu akışta içimizdeki Sevgi döndünüz güçlü olursa yolculuktan keyif almaya başlarsınız...

Hayat akademisindeki Sevgi döndünüz

Sakin olun, derin bir nefes alın. Çünkü şu anda buradayken tam da olmanız gereken yerdesiniz. Başka bir yer ya da zaman yok. Bu kadar. Hayatımızdaki diğer bütün anlar gibi bu anında sizin için büyük bir amacı var. Yaşadıklarınızın kusursuzluğu başınızdan geçen ve bu ana bu sözlere ulaşmak için üstesinden gelmek zorunda olduğumuz her olaydan oluşmuştur. Bu sonsuz anın armağanı, sizin ondan almaya karar verdiklerini de bağlıdır.

Hayatın her anını nasıl yaşayacağınız her zaman sizin elinizdedir. Şu anda olduğunuz kişiyi sevme isteğinizle hayat kalitenizi belirliyorsunuz. Bu sevgi, çevrenizdeki dünyanın güzel halde kabullenmenize yol açar. Hayatta ne olacağınızı yaratacak koşulları da her zaman için siz seçersiniz.

Çıktığınız bu farkındalık yolculuğu, kafanızdaki kim ne neden sorularının cevapları ile ilgili uyumsuzluğu silen cevap........

© Haberler Ankara


Get it on Google Play