We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ASIL PANDEMİ İKTİDARIN VE KÜÇÜK ORTAĞININ ZİHNİYETİNDE!

3 0 0
31.05.2020

İktidar ve küçük ortağı başbaşa vermişler, Ali Babacan’ın kurduğu ‘DEVA PARTİSİ’ ve Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu ‘GELECEK PARTİSİ’ni yakın gelecekteki seçimlere girmelerini engellemek için formüller arıyorlar. Ama mızrak çuvala sığmadığı için bir türlü çıkış yolu da bulamıyorlar.

Erken Seçim lafları son günlerde bir hayli dillendirilmeye başladı. Ancak iktidar bir arada bir derede kalmış durumda. Erken seçime gitse bu ekonomik darlık içinde yüzde yüz kaybedeceğinin farkındalar. Seçimleri normal zamanı olan 2023’te yapmaya kalkışsalar, bu defa yeni partiler zaman kazanmış olacak ve seçimlere rahatlıkla girebilecekler. Yine kaybedecekler. İktidar ve küçük ortağı şaşkın ördek gibi ne yapacaklarını bilemez halde savrulup duruyorlar. Benim bu iktidara bir önerim var. Seçimlere kısa bir süre kala arkadaş ben seçimleri kaldırdım, artık bu ülkede seçim meçim yok derlerse ancak paçayı kurtarabilirler.

Ak Genel Başkan Yardımcısı seçim kanunu ile ilgili bir çalışmamız yok diyor. Grup Başkanvekili böyle bir çalışmamız var arkadaşlarımız konu üzerinde çalışmalarına devam ediyorlar diyor. Hangisine inanacağız. Savrulma devam ediyor. Yeni kurulan partilerin önünü kesmek için kara kara düşünüyorlar.........

© Habererk