We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kesin tıraşı!

11 0 0
08.10.2019

ABD Büyükelçiliği, twitter hesabından; FETÖ firarisi Ergun Babahan’ın “Türkiye halkları, Bahçeli’siz bir siyaset dönemine hazır olmalı” şeklindeki twitter mesajını beğendi!

Haydut devlete tepki yağdı: Baktılar ki, pabuç pahalı; iki kez özür dilediler…

“Her haltı yeriz, icabında özür de dileriz” hesabı!

Bunların “Büyükelçilik twitter hesabımız, ilgisiz bir yazıyı bir hata sonucu beğendi. Karışıklıktan dolayı özür dileriz” şeklindeki açıklamaları inandırıcı yahut ikna edici değildir.

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’nin “Elimiz kaydı, böyle oldu” manasına gelen bu beyanı için “Kesin tıraşı” diyoruz!

“Hatayla” veya “yanlışlıkla” değil; “taammüden” yapıldığı bellidir: Tepkilerin büyümesi, yoğunlaşması üzerine “beğenilerini” silip özür dilediler; aksi halde silmeyeceklerdi!

Haydut Devlet’in Ankara’daki “Çiçeği Burnunda Büyükelçisi Satterfield’ın ilk icraatı “LIKE” skandalı olarak kayda geçti…

Kahpe Satterfield, Ankara’daki elçilik görevinin henüz onaylanmadığı günlerde; Türkiye’mizin S-400 füzesi almasına “laf vuran” isimlerden biriydi.

Ankara’daki ilk icraatında ise baltayı taşa vurdu!

Ergun Babahan’ın o cümlesindeki Bahçeli ile alakalı temennisinin bilumum FETÖ’cü hainlerin ve dahası ABD Büyükelçiliğinin/Amerikan Devletinin de temennisi olduğunu görebilmek işten bile değildir.

Mayıs 2016’daki, MHP yönetimini hedef alan “Tarlada Kurultay” günlerinde; FETÖ de onun derin patronu Washington da “Bahçeli’nin devrilmesini” istiyordu. Dahası, arka planda........

© Haber7