We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

CHP’nin Hulusi Akar rahatsızlığı…

39 2 11
19.12.2018

Hulusi Akar'ı sevmeyebilirsiniz, bunu anlarız. 15 Temmuz öncesinde FETÖ ile ilgili atması gereken gerekli adımları atmadığı için eleştirirsiniz, bunu da anlarız.
Ancak 15 Temmuz gecesinde gösterdiği kahramanlığı eleştiri konusu yaparsanız, buna ne saygı duyarız ne de sessiz kalırız.
Sözü nereye getireceğimi tahmin ediyorsunuzdur.
Meclis Genel Kurulu'nda görüşülen Millî Savunma, Dışişleri ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlıklarının 2019 yılı bütçesi üzerine söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bugüne kadar FETÖ'cü teröristlerle ilgili söylemediği sözleri, Fetullah Gülen iblisi hakkında dile getiremediği hakaretleri Hulusi Akar için dile getiriyor.
Hulusi Paşa gibi bir devlet adamını korkaklıkla, FETÖ'cü teröristlere teslim olmakla itham ediyor.
Gerçi Hulusi Paşa ağzının payını veriyor. Çığlık atarcasına söylediği sözler o kadar önemli ki:
"Boğazımı kemerle sıkıp başıma silah dayadılar. 'Ya başımıza geçersin ya da seni burada öldürürüz' dediler. Yatağınıza yattığınızda düşünün. İçinizde, başına tabanca dayanmışken bu teklife hayır diyebilecek kaç kişi var? Bizi o gece Akıncı'ya götürdüler. Etrafımızda silahlı insanlar, bir sürü asker var. Bütün o alçakların önünde tek başına oturuyorum. 'Bunu okuyun, imzalayın' dediler. İmzalamadım. Sayın Özgür Özel'in, terör örgütlerine dahi söylemediği hususu, bir genelkurmay başkanına söylüyor... 49 yıl hizmet........

© Haber7