We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Türkiye’ye kurşun sıkanları sevindirme!

88 17 198
30.03.2019

Türkiye’ye ihanet edenleri ödüllendiremeyiz.

Bu ülkeye kurşun sıkanları ödüllendiremeyiz.

Bizi ABD eliyle, İsrail eliyle, terör örgütleri eliyle dövmeye girişenleri affedemeyiz.

Tekrar başa dönemeyiz.

Bir kez daha geri dönemeyiz.

Yeniden başımızı öne eğemeyiz.

Yeni bir kayıp yüzyıla rıza gösteremeyiz.

Bu ülkeyi PKK ve FETÖ’ye, onların örgütlenme ağlarına teslim edemeyiz.

Türkiye’yi terörün patronlarına, 15 Temmuz’un patronlarına teslim edemeyiz.

ABD’den, İsrail’den, İngiltere’den, Almanya’dan talimat alanlara inanamayız.

Utanç listeleri artık gizlenemiyor..

Onların talimatları ile gizli gizli toplantılar yapanlara, perde gerisinde ittifak kuranlara, onların dayattığı adayları milletten gizleyip listelere alanlara güvenemeyiz. İş ayyuka çıkınca da utanmadan hiçbir şey yokmuş gibi davrananları adam sanamayız.

“Dağdakilerle görüştüm bize destek verecekler” diyen Saadet Partisi’nin Adıyaman adayını Milli Görüşçü kabul edemeyiz. Milli Görüşü çokuluslu cephenin içine yerleştirenleri haklı bulamayız.

15 Temmuz gecesi, sokaklar kan gölüne dönmüşken, bir millet direnirken elinde kadehi ile kutlama yapan belediye başkanını adam sanamayız.

Bunlar ne İmamoğlu! ABD tankları mı bekliyordunuz?

15 Temmuz gecesi, darbe yapılırken, ABD destekli FETÖ silahlı güçleri bu ülkeye savaş açmışken, İstanbul’u Anadolu’dan koparma kararı verilmişken, Anadolu iç savaşı başlatılmışken sevinç naraları atan, milletimizin o tarihi tersine çevirmesiyle de “Sokaklara dökülen bu halka akıl fikir diliyorum o kadar. Ülkemin beyin ölümü gerçekleşmiştir. Başımız sağ olsun” diyen Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek Kaya İmamoğlu hangi milli eksenin içinde? Bu ülkenin ABD tanklarıyla ezilmesini mi bekliyordu? İstanbul’un ABD uçaklarıyla bombalanmasını mı umuyordu?

Sizi tek bir cephede toplayan kim? Sizi Türkiye’nin karşısına diken kim?

Bu ülkenin kurucu partisini PKK’ya, DHKP-C’ye teslim eden, “Türkiye Ekseni”nden çıkarıp çokuluslu müdahale eksenine yerleştiren Kemal Kılıçdaroğlu hangi Türkiye için mücadele ediyor?

15 Temmuz’dan medet umanları, terörden medet umanları, ekonomik saldırılardan medet umanları asla yerli göremeyiz. Onları tek çatı altında toplayan kim? Onları Türkiye’nin bütünlüğü karşısına yerleştiren güç hangi güç?

“AK Parti ve MHP’ye oy vermeyin” çağrısı yapan Cemil Bayık’a........

© Haber7