We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ne yani, İstanbul’a Haçlı Seferi mi başlatacaksınız?

80 32 0
10.05.2019

31 Mart’ta organize bir seçim hırsızlığı yapıldı.

Bu hırsızlık üzerinden ince işlenmiş bir oyun servis edildi.

İmamoğlu projesi öne çıkarılıp İstanbul’a el koyma planı uygulandı.

Dışarıdan büyük saldırı, içeriden büyük ihanetle Türkiye’ye çok büyük bir tuzak kuruldu. Bu bir siyasi müdahaledir.

Gezi’den, 15 Temmuz’dan hiçbir farkı yoktur. Dışarıdan müdahale edenler, içeride cepheler kurmuştur.

Maalesef bu sefer bazı muhafazakâr çevreler ve siyasiler de işin içindedir.

Gezi’de kim müdahale etmişse, 15 Temmuz’da kim müdahale etmişse,tetikçileri ve akıl hocaları kimse, yine onlar, o güçler seçime müdahale etti.

FETÖ ağları kullanılarak, dışarıdan yönetilen bir senaryo uygulandı. Şikâyet üzerine Yüksek Seçim Kurulu hileyi tespit etti ve seçimlerin yenilenmesini istedi. Dikkat edin, seçimler yenileniyor. Yani daha dikkatli, daha sağlıklı bir seçim yapılması isteniyor! Bu haliyle CHP adayı İmamoğlu kazanmadı, örgütlü hırsızlık ile seçmenin oyları çalındı çünkü.

NASIL GÜLECEĞİ, NASIL YALAN SÖYLEYECEĞİ BİLE ÖĞRETİLMİŞ..

Aday yapılması, hazırlanması, projelendirilmesi, kampanyasıtamamen birileri tarafından önceden planlanmış, gülmesi ve konuşması bile, fotoğraf vermesi bile, sembolleri kullanması bile, hangi cümleleri kullanacağı bile, giyiminden yalan söyleme biçimine kadar her şeyi çalışılmış, öğretilmiş bir adam için, projenin mutlaka tamamlanması için hırsızlık da önceden planlandı.

İmamoğlu’nun siyasi kimliği yoktur. CHP’li bile değildir. CHP’liliği, Trabzonluluğu, Türkiye üzerine nutuk atma biçimleri, hepsi proje, hepsi çalışılmış. Kendine ait bir şeyi olduğunu sanmıyorum.

İSTANBUL’A EL KOYMA PLANI BU! ASLA BELEDİYE MESELESİ DEĞİL..

Seçim üzerinden bir darbe yapılmak istendi. Bu bir İstanbul projesiydi.Asla belediye meselesi değildi. 15 Temmuz’da İstanbul’u alamayanlara bu sefer İstanbul teslim edilecekti. 15 Temmuz’da İstanbul’u Anadolu’dan koparma planları yapanlar bu sefer bu planı seçim üzerinden, İmamoğlu üzerinden yapmıştı.

Bu kapsamlı plan için inanılmaz bir çalışma yürütüldü. Uluslararası bir proje uygulanıyordu ve uluslararası tecrübe ve........

© Haber7