We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Libya'ya Dikkat!

1 0 0
18.04.2022

Filistin’de Siyonist İsrail’in Mescid-i Aksa Camiinde sabah namazını kılan Müslümanlara yönelik terörist saldırıda bulundu. Siyonist İsrailli Sivillerin Hamursuz Bayramını gerekçe göstererek Aksa’nın avlusunda Keçi kesmeye teşebbüs etmeleri vs üst üste konunca geçtiğimiz hafta Filistin’de İsrail zulmünün dozajını ve haddini kat be kat aşarak varlığını gösterdiğini bir hafta oldu.

Burada aslında garipsenecek bir durum yok. Siyonist İsrail hem kuruluş felsefesi hem de Siyonizm’in gereği devlet terörünü uyguluyor. Ve bunu terör olarak görmüyor. Yani İsrail askeri polisi Filistinli sivilleri öldürürken, yaralarken bunu devletin siyasi emirleri gereği değil, ibadet gereği yapıyor. Şaşırdınız dediğime değil mi?
Evet bir Yahudi, kendisi dışındaki insanları öldürmesi ibadettir. Yani sadece Müslümanlar değil, Hıristiyan, Budist vs dinlere mensup insanları dinin emirleri gereği öldürür. Yani bir Yahudi ne kadar Müslüman veya Hristiyan öldürürse o kadar çok cennette yer kapar. Bunu ben söylemiyorum, Yahudilerin kutsal kitabı Tevrat vaad ediyor. Hani Tevrat’ın ilk 10 emirlerinden biri Öldürmeyeceksin diye bize yutturuyorlar ya, işte o anlattıkları gibi değil. Yahudi’yi öldürmeyeceksin diyor. Oysa aynı Tevrat’ın İşaya, Tesniye, ve Çölde Sayım gibi bir çok suresine baksınlar.

Bakın Tesniye’den birkaç ayet okuyayım da ne demek istediğimi anlayın:

“Hem yiğidi hem kızı, emzikteki çocukla ak saçlı adamı, dışarıdan kılıç ve içeriden dehşet telef edecek.

Onları tamamen yok edeceksin, onlarla ahdetmeyeceksin, onlara........

© Haber365


Get it on Google Play