We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Abdülhamit Hadis-i Şerif’i yaktırdı mı?

3 0 0
29.06.2020

İçinde silah taşınır korkusuyla çarşafı yasakladı,

1897 yılında Savaşı’nda Türk ordusu Yunana karşı büyük zafer kazanmıştı. Atina’yı bile alabilecekken Osmanlı Ordusunu durdurdu, Emperyalistlerle masaya oturdu ve zaferi yenilgiye çevirdi.

Ruslar batıda İstanbul’a kadar, Doğuda Erzurum’a kadar ilerleyince savaşmak yerine savaşı sebep göstererek Meclisi kapattı. Söz verdiği Anayasa’yı kaldırdı.

Ardından 1878 de İngiltere ile Berlin Anlaşması imzaladı, İngiltere’nin Kıbrıs’ı işgal etmesine izin verdi.

İşte o İngiltere Mısır’ı işgal etti. Mısır üzerinden Filistin, Hicaz, Yemen, Suriye ve tüm Arap coğrafyasını işgal etti. Hatta Osmanlı Devletini Sina’da perişan etti.

Fransa Tunus’u işgal etti. İtalya Habeş’i işgal etti.

Papazlar ve Hristiyan din adamları Abdülhamit’in imzaladığı Berlin Anlaşmasının ‘Hristiyan Hakları” maddesine dayanarak tüm Makedonya ve Balkanlara yayıldı ve bölgeyi Osmanlıya karşı ayaklandır.

Avusturya Macaristan devleti Bosna-Hersek’i işgal etti. Sırbistan ve Karadağ gitti. Niş gitti. Teselya Yunanistan’a gitti. Dobruca gitti. Bulgaristan Prensliği kuruldu. İran’a bile toprak verildi. Benim dönemimde değil, Abdülhamit dönemindeydi.

Hani diyorlar ya denge politikası filan diye. Alakası yok. Sıkıştıkça toprak verdi. İngilizlerin ricası üzerine Filistin de Yahudilere toprak sattı. İnanmıyorsanız Abdülhamit zamanında kurmay subay olan Orgeneral Fahrettin Altay’ın anılarını okuyun. Maval okumayın.

Filistin’de Yahudi Devleti kuran Siyonizmin kurucusu Teodor Herlz’e nişanlar verdi. Bana bakmayın. Açın, bu konularda araştırmalar yapan Ergün Göze’nin kitabına bakın. Ona da inanmıyorsanız Teodor Herlz’in anılarına bakın.

Yok Teodor Herlz’e tokat atmış filan.. Palavra..

Adam tokat attığı kişiye nişanlar, madalyalar........

© Gerçek Gündem