We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Tribünlerin sesini kısmak mümkün mü?

27 12 0
25.05.2019
Toplumun bir parçası olanların oturduğu tribünlerden yükselen seslere kulak vererek ülkeyi futbol ile yönetmek mümkün olabilir. Tribünlere kulak verin ve iyi dinleyin, göreceksiniz her şey çok güzel olacak.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin en önemli icraatı bugüne kadar inşaat oldu. Köprülerin, tünellerin, sahil yollarının yanında futbol da bu furyadan payına düşeni aldı. Ani gelişen atakla kısa sürede 20’ye yakın stadyum inşaası gerçekleştirildi. 2019 yılında inşaatlarının tamamlanması planlanan stadyum sayısı ise 13. Hoş bu ekonomik krizde nasıl bitecek, ekonomik krizin esas nedeni olan inşaatlar, o da yazının muamması olsun.

Yeni Batman, Yeni Hatay, Yeni Çorum, Yeni Elazığ gibi isimler konulması planlanmış bu stadyumlara. Yeni Türkiye’nin her şeyi yepyeni olsun. Bu stadyumların parası tabii ki havadan gelmiyor. Devletin kasasından çıkıyor. Devlet yapıyor, üst kullanım hakkını kiralıyor. Genelde bu işler böyle yürüyor. Yani stadyumların yüzde 90’ı devlete ait, devlet binası bile denebilir biraz abartırsak. Zira geçen hafta Erdoğan’ın dediği gibi bu statları onlar yaptı. Orada onlar ne derse onu........

© Gazete Duvar