We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Şaşırtmıyorlar

78 7 0
01.06.2019
Acaba Hasan Şaş, PFDK'dan ceza alıp almamasını beklemeden kendine ne ceza verdi? Avrupa'nın beş büyük liginde forma bulan milli takımın parçası olan Türk oyuncular, Süper Lig'de forma bulsa daha mı iyi olacaktı?

Başakşehir’i saha dışı tartışmalarla geçen maçta 2-1 yenerek 33’üncü haftada şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, Süper Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Lig bitti, milli maçlar başladı, 33’üncü haftadaki maçın yankısı devam ediyor.

Galatasaray, bu sezon 2 Kasım 2018’de oynanan Fenerbahçe derbisinde de maç sonu yaşanan kavgalardan dolayı bir araba ceza almıştı. Fatih Terim yedi maç, Hasan Şaş da sekiz maç ile cezalandırılmıştı. Ve tabii ki birçok oyuncusu da cezalardan nasibini almıştı.

YARARI ZARARINDAN ÇOKMUŞ

Cezalar resmi olarak açıklanmadan önceki gece oynanan Schalke 04 maçının sonrasında yapılan basın toplantısında, Fatih Terim, şu sözleriyle yardımcısına sahip çıkmıştı. “Hasan Şaş’ın konusuna gelelim. Kesinlikle davranışını onaylamıyorum. Yalnız Hasan kimsenin kendisine ceza vermesini beklemeden kendini cezalandıran bir karaktere sahip. Yaptığının yakışmadığını, zarar verdiğini de biliyor. Ancak Galatasaray’a verdiği yarar, zarardan daha fazladır. Eğer onla ilgili bir........

© Gazete Duvar