We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

NBA All-Star 2021: Tek gecelik aşk

32 5 5
07.03.2021

NBA'in en çok ilgi duyulan iki organizasyonundan biri All-Star Hafta Sonu'dur. Diğeri de NBA Finalleri'dir. Geçen sene All-Star Hafta Sonu zamanlama olarak pandemi sürecini teğet geçtiği için Chicago'da düzenlenen organizasyon kusursuz yaşanmıştı. Bu sene tüm ezberler bozuldu diyebiliriz. Çünkü bu sene teknik olarak “All-Star Hafta Sonu” diye bir şey yok. Her şey tek seferde bir gecede yaşanacak. Konum bildirimi belirtmek gerekirse organizasyona Atlanta şehri ev sahipliği yapıyor.

Normalde cuma günleri Çaylak Maçları oynanırdı, cumartesi gecesi ise Smaç Yarışması, Üçlük Yarışması ve Yetenek Yarışması düzenlenirdi, pazar gecesi ise ana yemek olan All-Star Maçı oynanırdı. All-Star Hafta Sonu sadece NBA'de lige birkaç gün de olsa ara vermek anlamına gelmiyordu, turizm anlamında organizasyonun düzenlendiği şehirde bir bayram havası estiriyordu. Bu sene bu heyecanlardan biraz uzak olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bugün, bu gece her şey tek nefeste yaşanacak. Önce yetenek ve üçlük yarışması ve ardından All-Star maçı oynanacak. Maçın devre arasında ise Smaç Yarışması düzenlenecek. Bu All-Star maçı NBA tarihinin 70'inci All-Star Maçı olarak tarihte yerini alacak.

Yetenek Yarışması'nda yer alacak oyuncular:

- Luka Doncic (Dallas Mavericks)
- Chris Paul (Phoenix Suns)
- Robert Covington (Portland Trailblazers)
- Julius Randle (New York Knicks)
- Domantas Sabonis (Indiana Pacers)
- Nikola Vucevic (Orlando Magic)

Üçlük Yarışması'nda yer alacak oyuncular:

- Stephen Curry (Golden State Warriors)
- Jaylen Brown (Boston Celtics)
- Jayson Tatum (Boston Celtics)
- Zach........

© Gazete Duvar


Get it on Google Play