We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Devletin LGBTİ+ bireylere karşı kara-propagandası sonuç verdi: Fırat Kaya adlı şahıs işitme engelli eşcinsel bir kişiye şiddet uyguladı ve bunu sosyal medyada paylaştı!

1 2 2
25.03.2021

AKP, MHP, BBP gibi faşist partilerin iktidarı elinde tuttuğu şu günlerde gerici saldırganlık en azgın dönemini yaşıyor. Kendi ailesinden, sülalesinden, arkadaşlarından ve çevresinden LGBT bireyler olduğunu bilmeden LGBT bireylere ateş püsküren, lanetleyen insanlar amaçlarına ulaştı. Birbirini gaza getirip durdular. Eşcinselleri, lezbiyenleri, transeksüel ve travestileri terörist olmakla suçladılar.

Faşistler, başkalarını görmeyenlerdir. Onların acılarını, taleplerini umursamayanlardır. Başkalarına onların istememelerine rağmen acı çektirenlerdir. Faşistler için yalnızca kendileri gibi olanın yaşama hakkı vardır.

Bu yüzden faşistler kendilerine oy vermeyene terörist der, kendileri ile aynı dili konuşmayana hain der, kendileri gibi sevişmeyenden nefret ederler. Herkes kendileri gibi olsun isterler. Bu modern-ilkel varlıkların var olduğu bir dünyada yaşamak gerçekten zor.

Son olarak gerçek bir pislik olan Fırat Delikanlı nickli faşist, AKP MHP ve BBP’den aldığı güçle bir gence işkence ederek sosyal medyada yayınladı. Bu korkak şerefsiz varlık, Osmanlı ekolünü takip ediyor. Oysa Osmanlıda eşcinselliğin çok yaygın olduğunu, bazı padişahların ‘oğlan’ haremi olduğunu, erkek-erkeğe seksin de olduğu alemler yapılan ‘kahvehaneleri’ bilmiyor. Yani Osmanlı hakkında da bilgiye sahip değil. (dileyen daha fazlası için Osmanlı’da Oğlancılık adlı, resmi belgelere dayanan ve gerçekliği Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından tescillenmiş kitabı okuyabilir)

Fırat Delikanlı gizli eşcinsel olabilir. Gizli eşcinsellik, eşcinselliğini gizlemek değil, eşcinsel olduğunun henüz farkında olmama........

© Gaia Dergi


Get it on Google Play