We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Tünelden Önceki Son Çıkış

2 2 0
22.04.2019

Tam da ha işte!Bu hafta Balkanları doyasıya yazarım diyordum ki; yine kısmet değilmiş. Türkiye’de gündem rahatlasın da uzmanlık alanımız olan Balkanları yazalım diyoruz ama bir türlü olmuyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde yapılan saldırı bir anda gündeme oturdu. Gel de şimdi Balkan ticaretini, turizmini, siyasetini anlat. Aslında bütün bu gelişmeler Balkanları da ilgilendiriyor deyip yazmaya devam ediyoruz. Neden mi? Türkiye Cumhuriyeti Balkanların en büyük ülkesi ve ülkemizde olan her şey Balkanların da içeriğine girer elbette.

Gündemdeki “Oğul” değişti

Düne kadar bir numaralı gündem olan İstanbul seçimleri, Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ile listedeki yerini kaybetti. Oğullar değişti. Ekrem İmamoğlu yerine şimdi birkaç gün Kılıçdaroğlu konuşulacak. Türkiye, gündem çeşitliliği ve değişiklikleri açısından oldukça zengin bir ülkedir. Ülkemizde haberciler için her zaman malzeme vardır.

Saldırı kabul edilemez

Hemen belirteyim, Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan bu saldırıyı asla kabul etmiyorum. Çok çirkin ve üzücü bir olay. Keşke olmasaydı. Kılıçdaroğlu ’nu siyasi görüş ve duruşu açısından pek........

© Enpolitik