We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Sisi Kazandı!

2 1 0
24.06.2019

Mısır halkı üzerinde zulmün nasıl perdelendiğini, demokratik düzenin nasıl hançerlendiğini ibretle gördük, Avrupa zevkle seyretti. Maksatları İsrail'in bölgedeki güvenliğidir.

Müslümanların güçlenmesini isteyemiyorlar.

...

Ülkesine hizmet etmekten başka suçu olamayan Başbakan Adanan Menderes ile arkadaşlarını idam ettiler, Özal’i zehirlediler, Erbakan Hocayı 28 Şubat darbesiyle siyasetten uzaklaştırdılar. Şimdi sıra kimde?... Şehit Muhammed Mursi’nin akıbetine oh çekenlerin temennilerini tivitlerinden okuyoruz. Her gece bir yatak değiştiremeyeceği korkusu yaşayan bu aşağılık mahlukların arzuladıkları, Muhammed Mursi ile yandaşlarına reva görülen zulüm bizimkilere de aynen uygulansın. Uygulansa k...larına kına yakacaklar!

İnsan aklı değil, şeytan aklı...

...

Ancak havlayan köpeklere aynı üslupla cevap verilecek diye siyasetin öyle bir kuralı yok.Havladı diye, Cumhurbaşkanı'nın “Ya Sisi veya Binalı Yıldırım” şeklindeki konuşması bana göre oldukça isabetsizdi. Büyük konuşmak gibi bir şey. İşte sonuç ortada, sekiz yüz bin fark az bir oy değil. T aynı zamanda ilerisine işaret ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir bu rakamlarda giderse demektir ki Cumhurbaşkanlığı da tehlikede...

...

İsabetsizlik ta başından yapıldı.

O gün yazdım... Mağlubiyete itiraz etmeyin, bırakın idare etsinler de........

© Enpolitik