We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Cumhur İttifakı Niçin Kaybetti?

2 0 0
24.06.2019


● 1. Cumhurbaşkanının dışlayıcı, ötekileştirici, incitici kendi cenahını adeta "Cihad ordusu" karşı cenahı adeta "Küffar ordusu", azgın azınlık" vb nitelemelerine 23 Haziran seçim sonuçları bir tepkidir.

● 2. Bütün yazılı basını, tv kanallarını, TRT'yi parti televizyonu olarak kullanmak yanlıştır eğer söylediğiniz söz HAK için değilse ters tepecektir ve tepmiştir... Tarih cahili, edep yoksunu, mantık fukarası, kürek dilli parti amigolarının Cumhur İttifakına kaybettireceğini seçimden önce yazmıştım öyle de oldu.

● 3. Türkiye'yi yöneten İmam Hatipler kuşağının haram deveyi hamudu ile yutma iştahından bu millet bizar olmuştur... Sadece Cumhur İttifakı değil mütedeyyin Müslümanlara da kaybettirdiniz, İslam'a da, Erdoğan'a da kaybettirdiniz ey ejderha iştahlı İmam-Hatipliler! (iyileri tenzih ederiz, mutlaka ki kötüleri kast ediyoruz. İmam hatip ruhuna yakışmayanlar kast edilenlerdir)

● 4. Bu seçimler gösterdi ki Bahçeli'nin arkası boştur. Kör biatçı olmayan bütün MHP seçmeni Bahçeli yüzünden partisini terk etmiştir... Bu seçimde Bahçeli hem Cumhur İttifakına kaybettirmiştir, hem de kendisi ağır bir yenilgi........

© Enpolitik