We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Eğitim Bir - Sen Kongresi ve Eğitime Dair

15 3 20
19.02.2019

16 Şubat Cumartesi günü Eğitim Bir-Sen, 6.Olağan kongresini Kızılcahamam'da gerçekleştirdi. Partim adına davetli olarak katıldığım Eğitim Bir-Sen'in kongresini tebrik ediyor, eğitim camiası ve tüm ülke için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bununla beraber eğitim sistemimizin müzmin sorunlarının giderilmesine, hepimizin içine sinebilecek kadim değerlerimize layık bir noktaya gelmesine vesile olmasını diliyorum.

Hem sendika adına Sayın Ali Yalçın Bey, hem de protokol düzeyinde kongrede bulunan katılımcılar, eğitim sistemimiz ve eğitimciler hakkında birçok önemli konu dile getirdiler. Yapılan değerlendirmelere katılmakla beraber birçok konunun da eksik kaldığını belirtmek isterim. Bu vesile ile bazılarını burada dile getirmek istedim.

Eğitim ve öğretim, bir ülke veya toplumun en önemli en hassas alanlarının başında gelmektedir. Bir toplum veya ülkenin istikbali bütün yönleri ile yetiştirilecek yeni nesillerin kalitesine, seviyesine, bu nesillerin özümsediği maddi ve manevi değerler........

© Doğruhaber