We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ali Karani ‘SADAT’ Devletin Proaktif hamleleri ile eşgüdümlü çalışan özel şirket…

14 2 16
14.07.2022

Okuduğum kitaplar ve sosyal medyada yayınlanan yazılı makaleler arasında gezinip düşünürken, daha önceden kaleme aldığım bir konu karşıma çıktı.

“SADAT” ve kurucusu “Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi” konusunu çeşitli suçlamalar üzerinden dillendirenler, Türk Devletine ve değerli kurumlarına bilerek veya farkında olmadan zarar verdiklerini hiç düşündüler mi diye sormak gerekmez mi, ne dersiniz!?.

Düşünün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geleceğini şekillendirebilmek adına, atılacak politik adımların değerlendirildiği ve toplantının sonunda gizli veya açık önemli kararların alındığı, devletin en üst resim karesine girebilen bir isim hakkında konuşuluyor, hem de çeşitli suçlamalar yapılarak.

Tüm bu iddia ve suçlamalara karşı, kendileri gerekli açıklamaları yapıyorlar zaten…

Bizler bu konuya diğerlerinden farklı bir açıdan bakmaya çalışalım, ne dersiniz!?

Aslında bu makalede vermeyi amaçladığımız mesaj çok kısa ve net olacaktır…

- Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin menfaatlerini, kendi menfaatlerinin önünde tutarak korumak ne demektir?

Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin önemli bir kurumunda stratejik görevler üstlenmiş ve görev süresi esnasında terfiler alarak ulaşılabilecek en üst konumlardan birisine ulaşabilmiş ve ardından da emekli olmuş.

Gelin hep birlikte Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi’nin, emeklilik döneminin tadını çıkartmak dururken, mücadele ruhundan kopmamış olmasını ve neden getirildiği bu önemli makamdan gözünü kırpmadan istifa ederek ayrıldığını tartışalım isterseniz.

Dedik ya, emekli olmuş ama durmamış.

Özel sektörde kendi........

© Dikgazete.com


Get it on Google Play