We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

VATANDAŞTAN ELEŞTİRİ VE ÖNERİ VAR

1 0 0
27.09.2021

Yaşadığım şehirle ilgiliyimdir. Hemen her yerde bulunmaya çalışır, etrafıma eleştirel bir göz ile bakarım. Bulunmak yetmez, bulunanları da takip etmek gerekir. Bu nedenledir ki, mesela Atilla Sezener, Süleyman Boz, Seval Uysal ve Eren Güneş’in yaptığı “Kent Söyleşileri” gibi programları izlerdim. Çoğu zaman bilgilenirdim ama katılmadığım tespitler ve boş konuşmalarda az değildi. Konulara eleştirel baktığım için; gerek yaşadığım, gerekse dinlediğim konularda muhatabına ulaşmak ve fikir sardetmek, gözlemlediğim bazı sorunları ve çözüm önerilerimi paylaşmak istemişimdir.

Ulusal ve yerel gazetelerin köşelerine ve editörlerine mektup yazmışlığım vardır. Kiminden açık veya üstü kapalı cevap aldım, kimi de mektubunuzu aldım deme zahmetine bile katlanmadı.

Gel zaman, git zaman ben de bir köşe sahibi oldum. Yaklaşık 15 yıldır düşündüklerimi kamuoyuna açık yazıyorum. Yazılarıma olumlu olumsuz eleştiriler tabii ki alıyorum. Kimi zaman şunu da yaz denildiği oluyor, onları da dikkate almaya çalışıyorum. Bugün vatandaşların bana ulaşarak doğrudan şikayetçi olduğu ve çözüm önerisini de kendilerinin sunduğu bazı........

© Denizli Gazetesi


Get it on Google Play