We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

PASVAK’IN YENİ MEKANINDA İFTAR DAVETLERİ BAŞLADI

5 0 0
11.04.2022

Uzunca süren bir pandemi fasılasından sonra iftar buluşmaları başladı. İftar buluşmaları PASVAK için bir başka anlamlıdır. Adeta Denizli ile Ramazan buluşması yaşarız. Ayrı kaldığımız zamanları boş geçirmedik. Merkezefendi İlçemizde Denizli’ye ve PASVAK’a yakışan çok amaçlı bir salon hazırladık. Sorsalar ki bana, bu yılın en büyük mutluluğu senin için nedir diye, PASVAK’ın çok amaçlı salona kavuşması derim.

Salon 1000 kişiyi aynı anda misafir etmeye müsait, içinde kolon vb. fiziki engellerin olmadığı güzel bir mekan. Yemekli nikah, mevlüt, düğün yemeği vb. aktiviteler için hazır. Faaliyete 2022 yılının ilk iftarı ile geçmesini hayra yoralım ve nice hayırlara vesile olur inşallah diyelim.

PASVAK’ta Ramazan iftarları klasiktir bilirsiniz. Dernekler ve odalar üyelerini, Denizli insanı dostlarını PASVAK iftarlarında ağırlarlar. Bağbaşı’ndaki tesisimizin bahçesi 800 kişiye kadar olan gruplara bu amaç doğrultusunda hizmet edebiliyordu. Ramazanlar ve iftarlar kışa doğru gelmeye başlayınca bahçe iftarları yapılamaz hale geldi. Bir taraftan nisan........

© Denizli Gazetesi


Get it on Google Play