Prevrnuo se šleper na auto-putu kod Vrbasa, saobraćaj blokiran

Na auto-putu Subotica-Novi Sad jutros se prevrnuo šleper. Celom dužinom je preprečio sve tri trake, pa je saobraćaj u smeru prema Novom Sadu kod petlje Vrbas blokiran. Zbog probijanja zaštitne ograde između dva smera, zatvorena je i preticajna traka u smeru prema Subotici.

Saobraćaj je blokiran kod petlje Vrbas i stvaraju se kolone vozila. Saobraćajna policija preusmerava saobraćaj na alternativne putne pravce.

Zbog probijanja zaštitne ograde između dva smera, na tom delu auto-puta zatvorena je i........

© Danas