menu_open Columnists
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close

Izraelski ministar: Vojnici mogu da deluje slobodno i neograničeno u Libanu

13 0
yesterday

Izraelski ministar odbrane Izrael Kac je danas izjavio da njegovi vojnici mogu da „deluju slobodno i bez ograničenja kako bi eliminisali pretnje u Libanu“ i da će ostati na pozicijama koje Jerusalim u okupiranom delu Libana naziva „Zonom bezbednosti“.

Iako su Izrael i militantni libanski pokret Hezbolah, najveća vojna i politička sila Libana, postigli primirje u petak nakon višemesečnih sukoba, juče je u izraelskim napadima u Libanu poginulo najmanje 20 ljudi, javila je libanska agencija NNA.

Izrael je saopštio da su napadi bili odgovor na projektile koje je Hezbolah ispalilo na vojnike u južnom Libanu, kao i da su ciljane „mete Hezbolaha“, prenosi agencija Rojters.

Iranski zvaničnici su saopštili da je mir u Libanu........

© Danas