Pristalice SNS kreću peške iz Novog Sada na skup u Beogradu |
Grupa pešaka, simpatizera Srpske napredne stranke (SNS), krenuće 25. juna ujutru iz Novog Sada ka Beogradu, kako bi prisustvovala skupu koji će biti održan 27. juna, prenosi danas IN Medija.
Plan je da rutu dugu oko 80 kilometara pređu uz dva noćenja.
Prva stanica biće Inđija, gde će im u četvrtak, u 20 časova, biti organizovan svečani doček na Trgu Slobode, potvrđeno je za portal IN Medija.
Sve isto, samo drugačije upakovano: Šta ćemo novo čuti i videti 27. juna u Beogradu?
Sve isto, samo drugačije upakovano: Šta ćemo novo čuti i videti 27. juna u Beogradu?
Iako tačna lokacija........