We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Borsada Psikolojik Kurallar

3 3 0
24.04.2022
Bullekon Finans

Bu yazımda size Borsada Psikolojik Kurallar dan bahsedeceğim. Bu yazımız daha önce sosyal medya hesaplarımızda içerik olarak ve YouTube kanalımızda da detaylı olarak anlatılmıştı. İçeriklerimiz çok sevildiği için de birçok sayfa bu kurallarımızı kendi sayfalarına uyarlayıp yayınlandı. Şimdi de bu kurallarımızı yazıya dökelim istedi. Unutmayın bu kurallar sadece borsa için değil, kripto paralar ve forex piyasaları için de geçerlidir.

Kuralları öğrenmenden önce bilmeniz gereken en önemli nokta bu kurallar herkes için geçerli değildir. Herkesin stratejisi farklı olabilir ve bu kuralla uymayabilir. Bu kuralla tamamıyla benim kendi tecrübelerim ile öğrendiğim kurallardır. Fakat buradaki kuralları kendinize rahatlıkla uydurabilirsiniz.

1. Günlük Maksimum 2 İşlem

Traderların en büyük yanılgılarından biri çok fazla işlem yaparsam, çok fazla kazanırım yanılgısıdır. Maalesef gerçek piyasa koşullarında bu durum gerçekleşmiyor ve ne kadar çok işlem yapılırsa o kadar zarar edilebiliyor. Bu yüzden günlük maksimum 2 işlem ile kendinizi sınırlayarak psikolojik üstünlüğü ele alabilirsiniz.

2. İlk İşlemden Zarar Edersem, Gün Biter.

En önemli kurallardan biri bence........

© Bullekon


Get it on Google Play