We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ayı Piyasası İçin Stratejiler

3 3 0
12.06.2022
Bullekon Finans

Bu yazımda size ayı piyasası ile karşılaştığınız zaman neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. Öncelikle borsalar ayı piyasası ‘nın tanımı şöyle yapılır. Varlık fiyatlar gördüğü en yüksekten en az düşmüş olması gerekir. Kripto paralarda bu rakamı biraz daha yukarı çekebilirsiniz. Ama diğer varlıklarda bu durum böyledir.

Ayı piyasası yatırımcılar için biraz zorlu bir ortamdır. Kimse ayı piyasası ile karşılaşmak istemez. Fakat piyasalar ile ilgileniyorsanız maalesef karşılaşmaktan başka çareniz yoktur. İllaki 3-4 kere ayı piyasasına denk gelirsiniz. Biz de zaten bu piyasalar özellikle ekonomi ve borsada olduğu zaman kriz geldi diyoruz. Ortalama olarak Dünya’da her 4-5 yılda bir kriz olmaktadır. Bunu da göz ardı etmeyin. Hep kötü haber verecek değiliz. Ayı piyasalar her zaman son bulur ve sonrasında fiyatlar her zaman gördüğü yükseklerin daha da yukarısına çıkar. Bu sebepten büyük yatırımcılar ayı piyasalarında yatırım yapmayı severler.

Şimdi gelin yapılması gerekenlere bakalım.

Korkmayın

Bir kere ayı piyasası ile karşılaştıysanız asla korkmamanız lazım. Bu işi doğası gereği bu olacaktı ve oldu da. Ama piyasalar........

© Bullekon


Get it on Google Play