We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İyi Parti’nin ‘Vurun Suriyeliye’ kampanyası

219 49 164
26.11.2018

Mersin’deki Üreticiler Kurultayı’nda da konu oldu. Türkiyemizde halk içinde nicedir Suriyeli düşmanlığı kaynatılıyor. Hem de Arap düşmanlığı ile karıştırılarak. Zaten ikisi de aynı karanlık yola çıkıyor. Bu kışkırtma öyle boyutlara geliyor ki, Türkiye’deki ekonomik bunalımın, neredeyse bütün sorunların nedeni Suriyeliler oldu.

SURİYELİLER YÜZÜNDEN Mİ BORÇ BATAĞINDAYIZ

Suriyeliler yüzünden mi borç batağındayız?

1980 yılında Borçlanma Ekonomisini Suriyeliler mi dayattı?

Çiftçiye destek akçalarını Suriyeliler mi kaldırttı?

Suriyeliler mi gümrüklerimizi düzletti?

KİT’leri Suriyeliler mi özelleştirdi?

Paranın giriş çıkışına denetime Suriyeliler mi son verdi?

Türkiye’de dolar saltanatını Suriyeliler mi kurdu?

Suriyeliler mi KOBİ’lerin belini kırdı?

HZ MUHAMMED’E DİL UZATMANIN ANLAMINI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ

Şu sıra Türkiyemizde yalnız Suriyelilere değil, genel olarak Arap kardeşlerimize karşı bir düşmanlık kampanyası sürdürülüyor. O kadar ki, bu düşmanlıktan Hz Muhammed de nasibini alıyor. Piyasaya hadisler sürülüyor. Buna alet olan Vatan Partililer bile var. Bu savruluşlara sözde laiklik kökenli şaşkınlıklar yol açıyor. O zaman ne yazık ki emperyalizme karşı mücadele mevzisi terkediliyor. Komşulara husumet mevzisine düşülüyor.

Şu sıra Ebu Davud’tan aktarılan 4305 nolu hadiste Hz. Muhammed’in “Müslümanlar Türklerle öldürüşmedikçe kıyamet kopmayacaktır” dediği yayılıyor. Hazreti Peygamberin diğer bir sözü de “Ümmetimi üç defa Türkler kovalayacak, sonunda atlarını Müslümanların mescitlerine bağlayacaklar” imiş.

Bu hadislerin sahihliği ve yorumu konusunda Sayın Prof. Dr. Muhammet Nur Doğan ve Sayın Doç. Dr. Mustafa Tahir Öztürk hocalarımız bizi aydınlatacaklardır. Ulusal Kanal’daki programlarında Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’ün ışığını yaymaya devam ediyorlar.

Bu milletin evlâtları şunu görüyor: Şu Suriyelileri hedef alan kışkırtmalar, Arap düşmanlığı üzerinden Hazreti Muhammed’e dil uzatmaya kadar vardı. Bunun bir anlamı olmalı!

ABD EMPERYALİZMİNİN SUÇLARINI SURİYELİYE YIKMAK KİMİN İŞİ

Suriyeliye düşmanlık kışkırtmasının arkasında ABD emperyalizminin bulunduğu apaçık ortada. ABD’nin suçlarını, Suriyeli mazlumun sırtına vuruyorlar.........

© Aydınlık