We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Cinsel istismar şüphelisi üvey baba serbest, savcılık 5 aydır dava açamadı!

80 11 7
01.06.2020

Savcılık, hakkında cinsel istismar ve kasten yaralama iddiaları olan üvey babaya 5 aydır dava açmadı; adli kontrol tedbirine gerek görmedi. Çocuk sığınma evinde, adam ise serbest dolaşıyor.

E.Ç. 15 yaşında. Geçtiğimiz yıla kadar annesi, üvey babası ve annesinin ikinci evliliğinden olan iki küçük erkek kardeşiyle beraber yaşıyordu. Üvey babası uyuşturucu kullanıyor, alkol alıyor, sık sık annesine ve ona şiddet uyguluyor, 14 yaşına bastıktan sonra E.Ç.’yi ısrarla kucağına oturtup istememesine rağmen onu zorla öpmeye çalışıyordu.

E.Ç’nin annesi A.S.’nin geçtiğimiz yıl verdiği ifadeye göre, 10 ay önce doğum yaptığı sıralarda adam eve alkollü geliyor ve yine E.Ç.’yi kucağına oturtmaya çalışıyor. Çocuk istemediğini belli ediyor. Annesi de adama “Lütfen yapma, kızım büyüdü, ergenliğe girdi, hoş olmuyor” diyor. Adam “Annen kafayı yedi, bizim mutluluğumuzu kıskanıyor” diyerek çocuğu yine dudağından öpmeye çalışınca E.Ç. onu kendisinden uzaklaştırıyor. Adam ertesi akşam A.S.’yi alkollü bir şekilde arayıp kızının uyuyup uyumadığını soruyor; uyuduğunu öğrenince “Sen onu kaldır, o benim mabedim, onu çok seviyorum” diyor. Kızını dışarı çıkarmak isteyen şüpheliye A.S. engel olmaya çalışıyor ancak seslere uyanan çocuk “Baba ben çok korkuyorum, alkollüsün” diyerek onu eve çağırıyor. Adam içeriye girdikten sonra gene E.’yi kucağına oturtmaya çalışıyor ve annesine dönüp “Annesi, kızın çok güzel oldu, değil mi?” diyor.

‘BU İKİ MERMİ İLE SENİ VE ANNENİ ÖLDÜRECEĞİM’

İki ay sonra çocuk bir akşam hastalanıyor, ateşi çıkıyor. Sabah kalktığında geceliğinin çıkarıldığını, üzerinde sadece iç........

© Artı Gerçek