We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Son infaz listesi: Elma dersem Ergenekon, armut dersem JİTEM

179 45 1
24.09.2021

Önceki gün Almanya’nın Düsseldorf şehrinde bir otel odasına baskın yapıldı ve 40 yaşlarında bir Türk, elindeki infaz listesi, silah ve mühimmatıyla beraber yakalandı.

Alman istihbaratı infaz listesini açıklamıyor ama kişilere uyarı verildiğini açıkladı.
Bu operasyonda bilinmeyen bir denklem var, o da yakalanan listenin, infaz listesinin tamamı olup olmadığı ve hangi grubun infaz listesi olduğu.

İyisi mi ben olayı başından itibaren yeniden anlatayım.

Aylar önce yakın bir arkadaşım ailesiyle beraber istihbarat tarafından güvenlik nedeniyle evinden alınıyor ve başka biyere götürülüyor. 4-5 gün güvenli evde kaldıktan sonra tekrar evlerine getiriliyorlar. İstihbarat kendilerine infaz işinin başında çok bilindik bir emekli komutanın olduğunu söylüyor ve grubu “Ergenekon” olarak açıklıyor. Ayrıca o bilinen komutanın yanında 4-5 subay da olduğu belirtiliyor.

Arkadaşım kendi evine geldikten sonra beni arayıp, yukarıda anlattıklarımı söyledi ve benden bir açıklama yapmamamı, eşinin ve çocuklarının çok paniklediğini söyledi. Ben söz verdim ama tahmin ettiğim bikaç yakın arkadaşımı üstü kapalı olarak uyardım.

Aradan 1-1,5 ay kadar geçti ve bildiğiniz gibi Birgün Gazetesi yazarı ve Artı TV programcısı Erk Acarer Osmanlı Germania denilen gruptan dayak yedi. Bu olay üzerine Artı TV’de Erk Acarer’in programına konuk olarak........

© Artı Gerçek


Get it on Google Play