We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Şırnak'ta düşürülen bomba yüklü Drone'lar aynı 15 Temmuz bombaları gibi!..

811 46 463
14.11.2018

A Haber'de de videosu var, Drone'un inişini yakalamış etraftaki kameralar, anlayamadığım tek şey, alanda onlarca insan ve kimsenin umru değil.

Seçimler yaklaşıyor, zamanlama her zamanki gibi, hem Türk polisi hem de istihbaratı yine çok hızlı çalışıyor, bugüne değin bulamadığı belgeleri arka arkaya buluyor, 15 Temmuz darbe gecesi köprüdeki konuşmalar daha yeni deşifre edildi, bomba yüklü insansız Drone'ları bile yakalıyorlar. Bu tip haberler gülerek yazılır mı, sonuçta bomba haberi ve patladığında yaşamını yitirecek insan sayısını tahmin bile etmek istemiyorum, çünkü söylenene göre Drone'larda C-4 yüklü ve normal bir C-4 ortalama bir binayı tuzla buz eder ama öyle bir haber yapmışlar ki ya da yakalamışlar da, kasteciler haber yapmış, gülmeden edemiyorum. Esasında buna benzer komik olaylar 15 Temmuz darbe girişimine karşı darbe yapılan gece de olmuştu, sonrasında da ve ben bir kısmını gülerek yazmıştım. Ne tesadüf ki, Ergenekon darbe duruşmasında da aynısını yaşadım, ilk dosyada Fatih Ürek işkenceciydi, bir savcının arabasına da suikast için kene konmuştu.

Haberi, Sabah Gazetesi'nden aldım, belki haberi daha sonra kaldırırlar da yalancı çıkarım diye yazının sonunda linkini de vereceğim. Sıkı durun, Drone'lar çok tehlikeli çünkü onların ağırlığı tamı tamına 3 kilometre ağırlığındaydı. Çek ya da senet değil ama ben yine de bir kez yazıyla yazayım, üç kilometre ağırlığındaydılar. Sizce de ağır değil mi, yoksa 100 metre olsa Drone, onu çocuk bile yakalar ama 3 kilometre, kolay mı yakalamak, yakalasan ne olacak, taşıyamazsın ki, hadi diyelim 500 metre olsun, bu öyle değil ki, git git ağırlaşıyor, biraz sonra bir de bakmışsın 1 kilometre olmuş 100 metre diye yakaladığın Drone, biraz daha, oldu mu........

© Artı Gerçek