We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Sıranı bekle Süleyman Soylu, öncelik Hulusi Akar'ın!..

1173 263 1087
26.12.2018

Ben başından beri 15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesinde Hulusi Akar'ın tavırlarının ciddi bir şekilde incelenmesi taraftarıyım.

Ne yalan söyleyeyim, ülkede bu kadar dahinin olduğunu ve hepsinin aynı döneme denk geldiğini bilmiyordum. Aynı anda öyle bir koro halinde başladılar ki, gazetede Celal Başlangıç'la hangisini yazalım diye birbirimize bakıyoruz, sonunda isimleri bir torbaya koyduk ve tombala usulü gidiyoruz.

Geçen hafta AKP'nin Ankara belediye başkan adayı Özhaseki, AKP'nin İstanbul belediye başkan adayının Binali Yıldırım olduğunu yılbaşına doğru açıklayacağını söyledi. Şimdi ben dahil millette bir merak, acaba AKP'nin İstanbul adayı kim diye meraktan ve gülmekten çatlayacağız.

Habertürk internet gazetesinin sorumlu yazarı Fatih Altaylı da AKP'nin Diyarbakır seçimini kazanması için Diyarbakır'da HDP'ye oy veren Kürt seçmenin oyunu alması gerektiğini söylemiş. Ben de niye AKP, Diyarbakır seçimleri için Van'da çalışma yapıyor diye merak ediyordum, gerçekten Recep Tamam Erdoğan, Altaylı'ya bir teşekkür borçlu, bu iş artık TAMAM.

Yok, yok bitmedi daha Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın da ince bir........

© Artı Gerçek