We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Fatih Erbakan ve onun gibiler felaketi

498 16 34
15.09.2021

Aşı olmadım. Olmayı da düşünmüyorum. mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. O insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.” diye açıklama yaptı Fatih Erbakan.

Bir insan siyasete girmeye karar verdiyse ve partisinin adını daha önceden var olan bir partinin başına “Yeniden” sözcüğünü ekleyip “Yeniden Refah Partisi” koyuyor ya da bu öneriyi benimsiyorsa, bence yukarıdaki açıklamayı da gayet doğal bir şekilde yapar.

Bu açıklamayı yapan bir parti liderine inananlar çıkar mı, esas sorun bu. Aşağıda yayınladığım “Cami-arı evi”ni yapan ve o kişinin sattığı balı satın alan zümre inanır ve destekler.

Bu duruma nifak sokmak da çok kolay esasında, bu “Cami-arı evi”ni diyelim ki Edirne’de kurdunuz, Bulgaristan’dan gelecek Hristiyan arıları nasıl önleyeceksiniz -Ki dış mihraklar bunu mutlaka yapacaklardır- Hiç öyle “Arının dini mi olur” diye sormayın, hem Erbakan’a, hem de bu balı yapan kişiye inananlar, buna da inanır.

Covid-19 aşısı olanların ileride doğacak çocuklarının birer maymun ve 3’er gözü ve 5’er kulağı olacağına inananlar bu camiden yapılan bala da 2-3 misli para vererek alırlar.........

© Artı Gerçek


Get it on Google Play