We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

17-25 Aralık bakanlarından beter Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy!..

704 112 252
19.12.2018

Ben şimdi merak içindeyim, bu oteller kaçak olarak kaç yılında kuruldu ve kaç yılından beri Mehmet Ersoy devleti dolandırarak para kazanıyor ve ailesinin geçimini bu yoldan sağlıyor?

Ben inatla şaşırmaya devam ediyorum, çünkü öyle açıklamalar yada suçlamalar okuyorum ki, bunları bir cumhurbaşkanının, baş danışmanın yada bakanın söylediğini okuyunca ağzım açık kalıyor. Şaka değil, terbiyesizliğin ve görgüsüzlüğün bu kadar uç noktaya geldiği bir dönem anımsamıyorum. Bu aralar yine 17-25 Aralık konuşulmaya başlandı. Recep Tamam Erdoğan'ın ve çevresindekilerinin zekâsından gerçekten şüphelenmeye başladım. Mutlaka zeki insanlardır ama iktidarda olmanın özgüveniyle mi bu kadar rahat konuşup hareket ediyorlar, işte bunu tam olarak anlayabilmiş değilim.

Erdoğan'ın bildiğimiz bir huyu var, kendisini eleştiren ve aynı siyasette olmayan herkesten nefret ediyor. Öyle beğenmemek filan değil, gerçekten nefret ediyor ve bunu da konuşmalarına yansıtıyor. Erdoğan'ın son kafaya taktığı kişi FOX TV'den Fatih Portakal. Portakal sabah haberlerinde halkın sokakta eylem yapamaz duruma geldiğine dair bir yorum yaptı. Sen misin yapan, Erdoğan hemen yanıtını vermiş, "Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, nedir sokağa çağırıyor. Haddini bil, haddini. Bilmezsen haddini bu millet patlatır enseni."

Birilerinin soyadıyla dalga geçmek, ilkokulda çocukların yaptığı bişeydir ama cumhurbaşkanı olmuş birisinin de bunu kendisine yakıştırması ayrı bişey. Yıllar önce Erdoğan buna........

© Artı Gerçek