We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Şampiyonluk kutlamasından geriye kalanlar... -2

2 0 0
25.05.2022

Atakan Dama ve 2 genç oyuncu da armayı öperek sahneye çıktılar. (İsimlerine bakıp buraya ilave edeceğim)

Gelelim Mustafa Dalcı’ya. Dalcı ne kadar eleştiri alsa bile bu takımı şampiyon yapan hocadır. Eleştirirsin, kızarsın, takıma layık görmeyebilirsin. Ancak şampiyonluğun kazanıldığı ve kutlandığı bir günde takımın teknik direktörüne tepki göstermek olmadı.

Keza Emre Yıldız. Kendisini hiç tanımıyorum. 1 dakika bile konuşmadım. Ama şu gerçeği yadsıyamazsınız. Emre Yıldız ama öyle, ama öyle şampiyon takımı kuran spor adamıdır. Böyle bir gecede alkışı hak etmiştir.

Her 2 ismin de gecede ailesi, eşi dostu vardı. Keşke onların önünde bir alkışı çok görmeseydik. Kutlamaya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Osman Aşkın Bak ve eski başkan Fatih Mert’de katıldı. Oktay’a katılımcılardan tepki geldi. Ancak Oktay’a tepki olayı Mustafa Dalcı ve Emre Yıldız’ın ki gibi değildi.

Tepki sebebi stadyum konusunaydı. Çünkü stadyum yıkılalı 4 yıl oldu. Ama 1 tane çivi bile çakılmadı. Bunun tepkisi ilk planda Oktay’a oldu. Ama Oktay’ın konuşmaya başlamasıyla ve stadyum sözü vermesiyle tepkiler duruldu. Ama bilemiyorum bu kaçıncı söz.

19 Mayıs Stadı konusunda en büyük güvencemiz........

© Anayurt


Get it on Google Play