We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Lig başlıyor, artık destek zamanı-1

5 0 0
12.08.2021

Ankaragücü sezona sorunlu girecek gibi görünüyor. Hem TSYD Ankara Şubesi Kupası’nda Gençlerbirliği’ne kaybedilmesi, hem de iç transferde kayıplar verilmesi, dış transferde de tatmin edici isimlerin alınamaması camiayı germiş durumda. Gerginlik tüm camiayı etkiliyor. Ankaragücü taraftarı gibi takımını bu kadar içselleştirmiş bir taraftar grubunun çok zor bulunduğunu hatırlatmak lazım.

TSYD KUPASI

Öncelikle TSYD Turnuvası’ndaki başarılı organizasyonu nedeniyle dernek başkan Ercan Ata ve ekibini kutlamak istiyorum. Daha organize ve geniş katılımlı bir organizasyon yaptılar ve başarılı oldular.

4 kadın hakemin yönettiği maçta kupa penaltı atışları sonucunda Gençlerbirliği’nin oldu. Gençlerbirliği’ni kupa zaferinden dolayı kutluyorum. Bu maça sıradan bir hazırlık maçı olarak görmemek lazım. Her Gençlerbirliği – Ankaragücü maçları değerlidir ve büyük bir mücadeleye tanık olur. Bu maçta futbol kalitesi olarak düşük seviyede olmasına rağmen, mücadele olarak güzel bir maç oldu.

Genel olarak camianın nabzını yokladığımızda sonuç ve oyun olarak taraftar takımdan memnun değil. Kaleci Akın Alkan’ın boyu, savunma ve genel anlamda takımın yaş ortalamasının yükselmesi, orta alanın iyi top kullanamaması,........

© Anayurt


Get it on Google Play