We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ankaragücü'nde ne gördüm (2)

18 0 0
28.07.2022

DEFANS’A TAKVİYE

Yukarıda belirttiğim gibi savunmaya Radakoviç geldi. Bir tane daha gelecek. Ancak stoper konusunda geç kaldık. Mevcut stoperler Sinan, Alperen, Abdullah Çelik var. Atakan Çankaya’da o bölgede görev alacak. Hatta yukarıda belirttiğim gibi ilk 11 görebilir.

Atakan ile konuştum. Bireysel olarak sakatlığının olmadığını ve iyi bir takım olduklarını söyledi. Ben de kendisini oldukça zinde gördüm. Zaten 2 Süper Lig takımı Kayserispor ve Alanyaspor’a biri ayak, diğeri kafayla olmak üzere 2 gol birden attı. Atakan ayrıca joker bir oyuncu.

Benim burada şaşkınlığım şunadır. Mustafa Hoca takımın savunma yönüne ağırlık veren. Savunmanın önemini çok iyi bilen bir hoca. Acaba stoper transferlerinin neden hızlandırmadı onu merak ediyorum.

Sağ bekte yerli avantajı ile Oğuz Ceylan’ın büyük avantajı var. Onu Fıratcan Üzüm yedekleyecek gibi. Sol bekte Marlon Xavir transfer edildi. Geçen sezon, son dönemin faydalı ismi Yasin Güreler’de takımda kaldı. İkisi arasında forma rekabeti olacak. Maç sonunda Mustafa Hocayla da konuştum. Eksikleri bildiklerini söyledi, ama gelecek stoperlerle daha hazır bir takım olacaklarını söyledi. Bekleyelim bakalım…

ANKARA KALESİ KİMİN OLACAK?

Evet bugün için herkes bize bunu soruyor. Bahadır mı? Nurullah mı?

Bakalım Ankara Kalesi kim olacak?

Benim aldığım izlenim kalenin Bahadır’a........

© Anayurt


Get it on Google Play