We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

10 Numara Senaryo Yarışması görüntüleri-2

6 0 0
30.03.2022

Ankaragücü'nde bilindiği gibi transfer yasağı devam ediyor. Ancak yönetimin derinden ve sessizce yasağı çözme çabası da devam ediyor. Yasağın kaldırılması için Nduka ve Ricardo Friedrich ile daha önce anlaşılmıştı. Ante Kulusiç ile de anlaşılmış.

Bu dosya da tarih oluyor. Buna ilaveten Börven’in kulübü Rosenborg ile de işlem tamam. Michal Pazdan ile anlaşmanın kısa zaman içinde sağlanması bekleniyor. İdriz Voca ve onun kulübü olan İsviçre'nin Luzern Kulübü ile de anlaşılmak üzere.

Geriye Michalak, Paintsil, Canteros ve Saba kalıyor. Bu isimlerin temsilcileriyle de görüşmeler sürüyor. Bunlardan da olumlu haberi çok kısa zaman içinde duyarız diye umut ediyorum. İnşallah transfer yasağını çözmüş bir şekilde, transfer mevsimine gireriz.

CEZALAR

Bilindiği gibi Bandırmaspor maçından dolayı Sağ kapalı bloke cezası aldı. Konunun detayını biraz araştırdım. Öncelikle şunu söyleyeyim. Eğer yönetim bir kez daha burada titiz bir çalışma yapmasaymış, daha fazla tribün ceza alabilirmiş. Ama sağ kapalıya engel olamamışlar. Çünkü sahaya atılan yabancı maddeler var. Ve daha da ilginci bu maddeler bizim kendi........

© Anayurt


Get it on Google Play